Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metin2 Rank Setim
Arkadaşlar Elimden Bu Kadar Geldi. Çünki Sağ Bileğim Biraz İncilmiş. Bu Kadar Yapabildim;

Alıntı mı? : Hayır. Kendim Yaptım
Program: PhotoScape

f6gtz.gif

f6guj.gif

f6guk.gif

f6gun.gif

f6gup.gif

f6gus.gif

Emeğe Saygı Lütfen Arkadaşlar..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
PhotoScape'dan yaptım. sağ bileğim incildi :( şuan elim sarılı.. güzel yapamamışım mı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bunlar photoscapeden oluyormu ya ? hareketli
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Photoscapede Böyle Şeyler Yapıldığını Bilmiyordum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-10-2012 Saat: 14:16)Reyretee Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bunlar photoscapeden oluyormu ya ? hareketli

photoscape'den yapılı bunlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bunlar photoscapeden olmazki sen bunları alıntımı yaptın?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-10-2012 Saat: 14:17)Geveze Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Photoscapede Böyle Şeyler Yapıldığını Bilmiyordum

AniGif var oradan yaptım yarım saatimi aldı elimde hala acıyor :(

(23-10-2012 Saat: 14:18)Reyretee Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bunlar photoscapeden olmazki sen bunları alıntımı yaptın?

alıntı değil bunlar benim kardeşim git bakalım başka nerde var bak baakm
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
photoscapeden olduğunu bilmiyordum ama yapılmaz yapılsa ordan yapardık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-10-2012 Saat: 14:19)Reyretee Nickli Kullanıcıdan Alıntı: photoscapeden olduğunu bilmiyordum ama yapılmaz yapılsa ordan yapardık

bekel seni aynı rank gibi yapim beke yorum olarak atcam..

Buyrun : f6m8v.gif
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-10-2012 Saat: 14:41)Albert Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Paintle tasarım yaparak grafiker olunmaz. Bunu bil yani boşuna çaba gösterme..

paintten yapılmadı sen hala neyin kafasındasın ya
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
AniGif En Kolay Gif Yapma Programıdır İşlev Olarak da Çok İyi Fakat sen photoscape de Rank Yaptığına İnanıyorsan Helal Olsun Grafiker Adayısın Photoshop Kullanamıyorum Diyorsun Yarın Birgün Sana Biri İmza Yapar Mısın Diyince Paintten Mi Yapacaksın Acaba?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
özür dilerim ama saçmalık anigif varmış ama harbiden paint gii
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:kardeşim photoshoptan anlamıyorsan sana hic birsey demiyorum :D görüntülü anlatımdanda anlamıyorum diyorsun yani sana hiç birşey demiyorum , işine gelmiyor ondan zor geliyor ;) ben otomobil tutkunlarının takıldıgı forumdayken ilk günde sanal tuning yapmaya basladım ;) baktım 2. gün sahane sopluyorum arabaya jant ekliyorum arabayı alcaltıyorum farları güzellestiriyorum ;) sende birgününü ayırsan dersinki ben bunun neresini yapamıyorum be cok kolaymıs dersin , anlamıyorum diye birşey yoktur '' ANLAMAK '' İstemiyorum diye birşey vardır ;) burada büssürü photoshop kullanıcıları var profosyonellerinden tut acemisine kadar profosyonellerden Sivaa o sana yardımcı olur gerektigi yerde eminim acemilerde kendini gelistirmek icin cabalıyorlar ugrasıyorlar bak ne güzel işte işi düzgün yapmak icin caba sarf ediyorlar inşallah dediklerim kulagına küpe olur bir kulagndan birip diyerinden cıkmaz basarılar.

Haklısın RAPAEL
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping