Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deletex Şikayet
Yetkililer Deletex diye üye ne yaparsam her zaman zıttına konusuyor ve her zaman zıt zıt yorumlar atıyor. şikayetciyim. ben emek harcıyorum hemen paint diye yapıştırıyo yoorumu lütfen bişiler yapınız.. :(
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu beni kaçıncı şikayet Edişin.Haksızsın şikayet ediyorsun.Ben çalışmana istediğim şeyi söylerim beğenmez isem beğenmedim derim kendi özgürlüğüm.Eleştirilere açık olmayacaksan paylaşmayacaksın Bir şey.5 Dakikada bir Rank yapıp koyuyorsun Herkes katıldı bu konuda bana.Onun dışında herkesi sitene üye olduruyor mesaj kastırıyor sonra karşılığını vermeyip özelden "bebe" diyorsun.O gün özelden bana dediklerin aynen böyleydi : "lan bebe açmasaydın ozaman vermiyom repini lan" diyorsun ! Sen benim çalışmalarıma öyle diyorsun diye bende senin çalışmana öyle diyeceğim diye bir kural yok !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
kendi özgürlüğün karışamama ama sen hep diyosun ki paintten yapmışsın diyorum senin çalışmalarına hiç paintten yapmışın dedim mi hep '' süper kardeşim, iyi kardeşim eline sağlık'' diyorum sen zıt zıt kelimeler diyosun. emek harcadıgım şeylere zıt kelimeler veriyosun
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(13-10-2012 Saat: 12:03)Emre12 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: kendi özgürlüğün karışamama ama sen hep diyosun ki paintten yapmışsın diyorum senin çalışmalarına hiç paintten yapmışın dedim mi hep '' süper kardeşim, iyi kardeşim eline sağlık'' diyorum sen zıt zıt kelimeler diyosun. emek harcadıgım şeylere zıt kelimeler veriyosun

Sen benim çalışmalarıma öyle diyorsun diye bende senin çalışmana öyle diyeceğim diye bir kural yok ! Onun dışında herkesi sitene üye olduruyor mesaj kastırıyor sonra karşılığını vermeyip özelden "bebe" diyorsun.O gün özelden bana dediklerin aynen böyleydi : "lan bebe açmasaydın ozaman vermiyom repini lan" !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Herkesin yorumunu atmakta özgürdür böyle şeyleri ömden görüşün kilit.
Tekrar Genel Şef...
ÜCRETLİ TASARIM İŞLERİNİZ YAPILIR !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping