Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek10TL Rankları
Aşağıdaki iki linktede benı uyaran yönetim bu rankların kime ait olduğunu açıklarsa memnun olurum .
Taaruz nickli yoneticiyide bilip bilmeden kınamamaya çağırıyorum çünkü kendisi gerekli cevabı aldı.
Konuların ikisinin de kaldırılmasını talep ediyorum .
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=13049
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=18595
Ayrıca kendisi bir zahmet bahsettiği bütün değerli forumlarda bu konuyu açsın.
snap7t.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ares'e ait destek 10tl rankalrı...
Tekrar Genel Şef...
ÜCRETLİ TASARIM İŞLERİNİZ YAPILIR !
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunları Ares Yaptı ve rankları herkes yapabilir Bende yapıp PSD sini paylaşabilirim Bu yüzdende Telif hakları bende olur siz yapıp paylaşmışsınız telif hakları sizdedir. Orjinali ile aynı olmuş peki ama üyeler çok farklı şekilde editleyceklerdir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende ares yaptı diye biliyorum.

Bu capsın amacı?Beni düşürmeye mi çalışıyorsun aklın sıra?Ben ne biliyorsam onu söyledim, sana uyarı mı verdim?Yada ban mı attım?Konularıda kaldırmıyorum.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-09-2012 Saat: 13:46)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende ares yaptı diye biliyorum.

Bu capsın amacı?Beni düşürmeye mi çalışıyorsun aklın sıra?Ben ne biliyorsam onu söyledim, sana uyarı mı verdim?Yada ban mı attım?Konularıda kaldırmıyorum.

-!-

Ares yaptı. Ama rsmalee ranklarını ve tasarımlarını biliriz. Bunları yapabilir PSD ye ihtiyacı yok.

Yetkili düşürme çabası değil bu. Bu başka o başka
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Vay be kendi sitesinin ranklarını bana yaptıran kişi burada rank yapmış ilginç :)
Resimdekikonu tarihine bakın :)
snap8t.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-09-2012 Saat: 13:50)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-09-2012 Saat: 13:46)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende ares yaptı diye biliyorum.

-!-

Ares yaptı. Ama rsmalee ranklarını ve tasarımlarını biliriz. Bunları yapabilir PSD ye ihtiyacı yok.

Yetkili düşürme çabası değil bu. Bu başka o başka

Öm konuşmasını paylaşmasından bahsediyorum?Sonuçta adı üzerinde Özel Mesaj+Ben daha sonrada gerekli özürü diledim.Bu yaptığı sadece çocukluk.Benim capsımı paylaşmaya gerek yoktu.Zaten gerekli konuların capsını ve linklerini vermiş.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Ben senı dusurmeye calısmıyorum zaten işimde olmaz ama sen yöneticiysen eğer işini düzgün yapacaksın biliğ bilmeden kınamayacaksın sonra özür dilersin .
özür dilemek bir erdemdir ama en azından o erdemi gösterdin konuları da istersen kaldırma oyle dursun birşey olmaz arama yapan birileri çıkar nasılsa rank olmasada konu olur .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Amaç belli.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü: