Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10tl.net için yapılan iş ve grafikler hakkında
(16-09-2012 Saat: 16:16)AdigeEmperor Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ares'in herkes ile kavga edebilen bir yapııs olduğu için adminimiz bu güne kadar sabırlı davrandı.Adminimiz ile Ares'in arasında geçenleri bilmiyorum ,neden banlandığını da tam olarak bilmiyorum fakat Ares destek forumunda bu güne kadar pek çok kişiye destek vermiş, destek sitesinde de emeği çok olan insanlardan birisidir.Bu yüzden kendisinin bu güne kadar yaptığı onca desteği ve emeği bilmeyip ya da bir kenara atıp saygısızlık edilmemesi gerektiğine inanıyorum.

hani aresi çok tanımıyorum öyle hergün konuşmuşluğumuz yok hakkında kötü bir şeyde söylemek istemiyorum ancak her şekilde saygılı olmalıydı bu kendisine kalmış ha kendiside söyledi 21 yaşındaki adama bakın çocuk denmez adama saygı öğretilmez ama dediğim gibi saygıyı bırakmamalıydı elinden sonuçta bunca yıl burada çalıştı telif hakkına gelirsek karanlık-61'in dediği gibi elinde yazılı birşey yok yada ben bırakıp gidersem rütbelerimi alırım diyede birşey denmedi ancak bir resim içinde olay bu kadar büyütülmez benim diyeceklerim bu kadar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping