Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siteme yardım
Arkadaşlar soyleyeceklerimi kendim de yapabiliyorum ama tel deyim yapamıycam o yüzden
site url : http://futbol-cu.10tl.net/index.php
arkadaşlar sohbet paneli yukarı taşınacak son 24 saat te online olanlar olanlardan 3 tane var en altta 1 tane kalacak profil yorumları 1 tane kalacak 2 tane var forum başındaki resim değiştirilerek futbol topu olacak lütfen yapana +rep vericem yapan om atsin hesap ıd şifre verem yapsın şimdiden allah razı olsun [/align]
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2012 Saat: 00:19)kafle Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar soyleyeceklerimi kendim de yapabiliyorum ama tel deyim yapamıycam o yüzden
site url : http://futbol-cu.10tl.net/index.php
arkadaşlar sohbet paneli yukarı taşınacak son 24 saat te online olanlar olanlardan 3 tane var en altta 1 tane kalacak profil yorumları 1 tane kalacak 2 tane var forum başındaki resim değiştirilerek futbol topu olacak lütfen yapana +rep vericem yapan om atsin hesap ıd şifre verem yapsın şimdiden allah razı olsun [/align]

Admin KP ► Şablon & Stil ► Şablonlar ► Ana Sayfa Şablonlar ► index bölümünde şu kodu bulun ;

PHP Kod:
{$myshoutbox

bu kodu
PHP Kod:
{$forums
kodunun üzerine taşıyın.

24 saatte online olanlar 1 tane var.

Admin KP ► Şablon & Stil ► Şablonlar ► Üye Şablonlar ► member_profile bölümünde şu kod 1 tane kalana kadar fazlalarını silin.

PHP Kod:
<!-- ProfileComments -->{$comments_index}<!-- /ProfileComments --> 

Admin KP ► Şablon & Stil ► Temalar ► Temanızı Seçin ► Forum Logosu (altta) o bölüme forum logosunun linkini yapıştırın.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping