Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sitemde 6 adet new points var
sa arkaddaslar neden se ben pluginlerden new points aktiflestirdim olmadı 6 kere fln basım siteye bi grdm olmamıs ama 6 tne points glms yeni forum actm ondaki genel sablonları buna attm yine aynı yardım edin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-09-2012 Saat: 17:20)Albert Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oha :D Points eklentisi ile bir alakam yok fakat temayı değiştirdiğin de oluyor mu? olmaz bence ama..

Bir alakası yok .

Sadece sabırsızca hiç beklemeden 6 kere basmıssın bendede aynısı var newpoint büyük ihtimalle senin için bitti kaldırıcaksın .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şablonlar >> Teman >> Üye Profili ŞAblonlar >> İlk Sıradakine tıkla

orada newpoints gibi birşey yazıyorsa onlardan 1 tane kalana kadar sil. aynı şeyi

Şablonlar >> Temanız >> Postbit Şablonlar >> postbit

burdanda aynı işlemi yap.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-09-2012 Saat: 17:24)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şablonlar >> Teman >> Üye Profili ŞAblonlar >> İlk Sıradakine tıkla

orada newpoints gibi birşey yazıyorsa onlardan 1 tane kalana kadar sil. aynı şeyi

üye profil sablonları yokki.

(04-09-2012 Saat: 17:24)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şablonlar >> Teman >> Üye Profili ŞAblonlar >> İlk Sıradakine tıkla

TMM GRK KALMADI POSBİTİ YPTIM GİTTİ:) KAKASHİ GORUNMU ADAMI BİDE MORALİMİ BOZUON:)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping