Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu Görüntüleme Sayfası
Site URL: http://forumaktif.10tl.net/
Yaşadığınız sorun: Bazı Sitelerin Konu Görüntüleme Sayfa Tasrımları Farklı Ve Bende Öyle Olmasını İstiyorum ;

Olmasını İstediğim Sayfa : bwwgg.png

Benim Sayfam : bwwgw.png

Beyler Bende Böyle Olmasını İstiyorum Yani Avatarlar felan solda konu iste ortada nasıl yapabilirim ?

İlla 1. resimdeki gibi olması şart değil yani onun gibi bir sayfayı nasıl yapabilirim ?

Kurulu eklentiler: ----
Kullandığınız Tema: StarFox Seri 4 Mavi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
anlamadım yapmak istediğin avatarın yerini değiştirmek mi yoksa kaçkez okunduğunu konuyu açan kişinin falan yazdığı tablonun mu görünmesini istiyorsun ???
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kullanıcı KP > Seçenekleri Düzenle > Mesajları klasik (yatay) modda göster.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2012 Saat: 13:56)ADg Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kullanıcı KP > Seçenekleri Düzenle > Mesajları klasik (yatay) modda göster.

Kardeşim seçenekleri düzenle nerde bulamadım biraz daha açarmısın

tamam krdşm buldum teşekkürler oldu konu kapanabilir :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şablonlar ve Stiller>Temanın Templatesi Postbit>Posbit classic Kopyala>Temanın Templatesi Postbit>Postbit (en başta)Orayı sl yapıştır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ADg nin dediğini yaparsan sadece senin için görülür.Raynaud unkini yaparsan tüm üyeler için görülür.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2012 Saat: 14:10)BattleKral Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ADg nin dediğini yaparsan sadece senin için görülür.Raynaud unkini yaparsan tüm üyeler için görülür.

Teşekkürler Söylemen İyi Oldu

(15-08-2012 Saat: 14:08)Raynaud Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şablonlar ve Stiller>Temanın Templatesi Postbit>Posbit classic Kopyala>Temanın Templatesi Postbit>Postbit (en başta)Orayı sl yapıştır.

Kardeşim hiçbirşey anlamadım biraz daha ayrıntılı anlatsan :(

Tmam beyler kusura bakmayın bitti yaptım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2012 Saat: 14:17)TheTurk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-08-2012 Saat: 14:10)BattleKral Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ADg nin dediğini yaparsan sadece senin için görülür.Raynaud unkini yaparsan tüm üyeler için görülür.

Teşekkürler Söylemen İyi Oldu

(15-08-2012 Saat: 14:08)Raynaud Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şablonlar ve Stiller>Temanın Templatesi Postbit>Posbit classic Kopyala>Temanın Templatesi Postbit>Postbit (en başta)Orayı sl yapıştır.

Kardeşim hiçbirşey anlamadım biraz daha ayrıntılı anlatsan :(

Kardeşim Bak ilk Önce Admin kp ye gir.Sonra Şablon stil e tıkla.Sonrada Şablonlar bölümüne gir.Temanın adına tıkla.Postbit Şablonları bul ona tıkla.Sonra çıkanlardan Postbit classice gir.İçindekilerin hepsini kopyala.Geri gel.Sonrada Sadece postbit yazana gir.İçindekilerin hepsini sil ve kopyaladığın yazıyı yapıştır.

Yazını görmedim.Ama yazımı silmiyorum.Bazı kişiler anlamamış olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping