Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar Tema Yükleyemiyorum İçeri Girin Lütfen <3
Site URL:www.hilemekanimiz.tk
Soru:arkadaşlar tema yükleyemiyorum sadece url olursa yükleyebiliyorum yardım etcek bi hayırsever yorum olarak ben yazabilirmi ben ö.m den ıd şifre vercem

Tam olarak ne yapmak istiyorsunuz:
Ek olarak eklemek istedikleriniz:
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaten url olmazsa yükleyemezsin. Yüklenmesi lazım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
temayı yüklerken sürüm uyumluluğunu yoksay seçeneğini işaretliyor musunuz?
Konuşmak ihtiyaç olabilir; ama susmak bir sanattır…

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2012 Saat: 01:26)jungi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: temayı yüklerken sürüm uyumluluğunu yoksay seçeneğini işaretliyor musunuz?

evet. url olması lazım biliyorumda indirme işini beceremiyorum nolur bak alah rızası için biriniz twden el atın ordan anlatayım nolur ya
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
TW den bağlanamam şu an netim çok yavaş bağlantı kopar. İndiremiyorum derken anlamadım. Sitenizde yüklü olan bi temayı mı indiremiyorsunuz yoksa başka bir yerde indirme linki verilen bir temay mı yükleyemiyorsunuz?

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
şimdi bi tema linki ver bana onu indiriyorum xps mi öle 3 harfli bişey deniyo onu bilgisayara bişeymi yapılcakmış nolckmış onu yapamıyorum indirdiğim birşeyi url ypamıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şimdi anladım :) Şöyle bir durum var.
Bazı temaları yüklemek için FTP gerekiyor.İmages klasörünü FTP ye at. xml dosyasını import et diyen temalar bunlar. Ha ben bu temayı istiyorum diyorsan burda tema istek bölümüne konu açarsın. Tema uploader lar senin için yükler :)

Eğer dediğin bu değilse şudur muhtemelen:
xml dosyasını indir. Admin kp de tema yükle de. Dosyadan seçe bas. Bilgisayarında indirdiğin xml dosyasını bul seç. Tamam de.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2012 Saat: 01:40)jungi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi anladım :) Şöyle bir durum var.
Bazı temaları yüklemek için FTP gerekiyor.İmages klasörünü FTP ye at. xml dosyasını import et diyen temalar bunlar. Ha ben bu temayı istiyorum diyorsan burda tema istek bölümüne konu açarsın. Tema uploader lar senin için yükler :)

Eğer dediğin bu değilse şudur muhtemelen:
xml dosyasını indir. Admin kp de tema yükle de. Dosyadan seçe bas. Bilgisayarında indirdiğin xml dosyasını bul seç. Tamam de.

aaah aah şu dediklerini birisi bi video çekipde url sini bana verseler ne iyi olur :D :P
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Olmadıysa msn at ömden yardım etmeye çalışayım :)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2012 Saat: 01:47)jungi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Olmadıysa msn at ömden yardım etmeye çalışayım :)

msn mi verim ö.m mi atim ? :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
msn adresini ömden at :D

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Lutfen buraya bir bakin http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=16596&pid=89447#pid89447
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping