Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10TL.Net Görevlileri Hangi Tavırlarıyla Veya Konuşmalarıyla Ünlü?
Arkadaşlar Burası Geyik Köşesiyse Biraz Geyik Yapayım Dedim Kmse Yanlş Anlayıp Alınmsın Ve Gücenmesin Lütfen.

admin : slm. yazısıyla onu herkez tanır ve 10tl.net kurucusudur

Ares : Tam Bir 10.TL.Net Harici Site Tanıtımı Yapanları Yeme Cenevarı Ünlü Oldugu Tarafı Agresiflik

hako18 : Yöneticimi Deilmi Belli Deil. Bir Görünüp Bir Kayboluyor Göründügü Zaman Süper Temalar Yapıyor

***wepten*** : O Bir Coder ! Yardımlara Koşuyor Cod Sıkıntılarına Hemen Çözüm Buluyor

MyPoweR : Adminastratör Ancak Ugradıgı Bile Yok

sernames : Sözde Site Coderi Tek Yaptıgı YT De Kod Yazmak :)

Express : Güzel Bir Grafiker Ama Ortalarda Yok !

Exalence : Böyle Subları Bıraktı.. :)

İŞTE 10TL.NET ADMİNLERİ VE ÜNLÜ YÖNLERİ
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siteye uğrayanlar; admin, ***wepten***, Ares ve bir de sensin. TheRepublic. :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-01-2011 Saat: 08:22)SwhBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Siteye uğrayanlar; admin, ***wepten***, Ares ve bir de sensin. TheRepublic. :D

TheRebublic Daha İİ Kacıyor :) **wepten** De Görünmüyo Sende Yöneticiden Betersin Hani :) İi Yardım Ediyosun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-01-2011 Saat: 07:12)TheRebublic Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-01-2011 Saat: 08:22)SwhBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Siteye uğrayanlar; admin, ***wepten***, Ares ve bir de sensin. TheRepublic. :D

TheRebublic Daha İİ Kacıyor :) **wepten** De Görünmüyo Sende Yöneticiden Betersin Hani :) İi Yardım Ediyosun

Sağol ama bizim de bilmediğimiz bazı sorular var. Hep yetkili cevap verecek diye kural yok. İnsanlar öğrene öğrene işin ustası olurlar. Biz de bildiğimizi söylüyoruz. Bilemediğimizi de soruyoruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
walla ne söyleyeyimii yazmışın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel Bir Yazı Olmuş Mizahi Mi Bu Yoksa Gerçekmi Anlamadım Bu Arada Uzun Bir Aradan Sonra Tekrar Karşınızdayım Bundan Sonra Sık Sık Gireceğimin Garantisini Verebilirim
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ii yeri deil hoş geldin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-02-2011 Saat: 06:03)AdigeEmperor Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel Bir Yazı Olmuş Mizahi Mi Bu Yoksa Gerçekmi Anlamadım Bu Arada Uzun Bir Aradan Sonra Tekrar Karşınızdayım Bundan Sonra Sık Sık Gireceğimin Garantisini Verebilirim

:) Mizahi Ve Gerçek Karışımı Diyebilirim Ve Uzun Bi Aradan Sonra H.g
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hg kardeşim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App