Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yok Bole Sacmalık İçeri Gir
Arkadaşlar lutfen su forumu adam gıbı kullanın rep kavgasına gırıonuz sen bu kadar rep ver ben bu kadar vercem falan cocukmusunuz sız ya yasınız kac ? azıcık akıllı olun tema yapın logo banner urasın cabalayın yaptınız iş iş deildir umarım en kısa surede yaptınızın ne kadar sacma oldunu anlıcaksınız

C4LW.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bildirdiğiniz için teşekkürler. Gösterdiğiniz kullanıcıya % 20 Uyarı verilecektir :)
İyi Forumlar...
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-07-2012 Saat: 22:11)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bildirdiğiniz için teşekkürler. Gösterdiğiniz kullanıcıya % 20 Uyarı verilecektir :)
İyi Forumlar...

TEK O ARKADAŞA DEĞİL BEN KARANLIK 61 E MESAJA TTIM BİLDİRDİM GÖRMEDİ GLBA

Güncellente
Destek Forumu Üyesi

Durum:
Rep Puanı: 1
Teklif
Kime: WolfTeamPortaLss.Net.Tc
Merhaba.Sen bana üst üste 3 kere +3 rep ver bende +4 rep vereyim sana olur mu ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-07-2012 Saat: 22:11)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bildirdiğiniz için teşekkürler. Gösterdiğiniz kullanıcıya % 20 Uyarı verilecektir :)
İyi Forumlar...

Adminim böyle bir üyeye uyarı yetmez bence. Fikrinizi tam alamadım ama belirtmek istedim. Kullanıcı 2 gün ban yemiştir. Bir daha olursa 1 hafta sonrasında kalıcı ban alacaktır.

Kilit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ana sayfada İstatistliklerdeki Rap Sıralaması yani Yardımseverler bölümü sanırım yetkililerin işini daha iyi yapması ve üyelerin foruma yararlı olabilmeleri için koyulmuş. Fakat görüyorum ki Yardımseverler bölümü yüzünden kavgalar çıkıyor,Ayrıca o bölüm yüzünden sitede sanırım bazı üçkağıtlar yapılıyor sahte rap verme gibi bir hataya düşenler oluyor.Belkide o bölüm kaldırılmalı kararı admin verecektir.
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping