Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bölüm Şefi Başvurum
Ad & Soyad : Oktay Güden
Okul: Lise
Varsa twitter ve facebook profilleriniz: vermek istemiyorum
html bilgisi: az/orta
css bilgisi: az/orta
php programlama bilgisi: az
diğer bilgileriniz: Photoshop Cs4 full
Daha önce Yetkili Olduğunuz Siteler : forum-zevk.com, donanim.bagimsizkare.org, geyikhane.com( kapandı ) birçok 10l.net sitesi
Daha önce yaptığınız Programlarınız/siteleriniz : frmcatlak.10tl.net(header kendine bozuldu) editter.10tl.net(tema default editleme)
Şuanki rep puanınız: 82
Geliştirdiğiniz elektronik devre ya da makine (veya tasarımı), patent v.b. var mı?:
Kendinizi yenilikçi olarak niteliyor musunuz? nasıl?:Tabki neden olmasın bir çok tasarımımdan biliyorsunuz beni.
Kendinizi birkaç kelime ile anlatmak isterseniz: 1-2 ayda 70 rep arttım. Forumda bir sempatim olduğunu düşünüyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Umarım olursun. Ben de grafiker yolundan başlayacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2012 Saat: 00:04)Dark Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Umarım olursun. Ben de grafiker yolundan başlayacağım.

Aslında grafikerlikten memnunum ama ben daha çok profesyonel bir ekiple çalışmak istiyorum. Bölüm şefi olursam isteklere yine bakabilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Açıkça senin grafikerliğin daha iyi bence. Grafikerliğe senin gibi isimler yakışıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2012 Saat: 00:05)Young Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Açıkça senin grafikerliğin daha iyi bence. Grafikerliğe senin gibi isimler yakışıyor.

Yakışıyor bana ama daha profesyonel ekip olursa bölüm şefliğinden vazgeçip grafikerliğe devam edebilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2012 Saat: 00:06)ProTuner Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-07-2012 Saat: 00:05)Young Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Açıkça senin grafikerliğin daha iyi bence. Grafikerliğe senin gibi isimler yakışıyor.

Yakışıyor bana ama daha profesyonel ekip olursa bölüm şefliğinden vazgeçip grafikerliğe devam edebilirim.

Haklısın ekip hiçte profesyonel değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2012 Saat: 00:07)Young Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

İsteklere komple ben bakıyorum. rockcu222 be bildiğim yolda ilerlerim diye diye grafiker oldu bölüm şefi olmak istiyorum diyor. Yanımda daha iyileri olmalı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2012 Saat: 00:08)ProTuner Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-07-2012 Saat: 00:07)Young Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

İsteklere komple ben bakıyorum. rockcu222 be bildiğim yolda ilerlerim diye diye grafiker oldu bölüm şefi olmak istiyorum diyor. Yanımda daha iyileri olmalı.
Bekleseydin ben eve dönene kadar :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2012 Saat: 00:11)Dark Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bekleseydin ben eve dönene kadar :)

Başvuru yapmadın bile olursan daha iyi olur biraz rahatlarım :)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2012 Saat: 00:12)ProTuner Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-07-2012 Saat: 00:11)Dark Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bekleseydin ben eve dönene kadar :)

Başvuru yapmadın bile olursan daha iyi olur biraz rahatlarım :)
Teşekkürler başvuru yapamamamın sebebi şu anda tatilde olmam ve internet sadece bu bilgisayarda var ve bu bilgisayarda photoshop yok :S O yüzden 3 günlüğüne yapamayacağım :-/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sen Şef Olma Sen Grafiker'likle Devam Et S.Grafiker Rütbesi Eklense. Daha Güzel Olur.

Ø Umut Bazen En iyi Duygudur.. Ø

----------------------------------------------
İLETİŞİM : Özel Mesaj Atarak İletişime Geçebilirsiniz.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2012 Saat: 00:28)ComanderS Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sen Şef Olma Sen Grafiker'likle Devam Et S.Grafiker Rütbesi Eklense. Daha Güzel Olur.

evet o daha iyi olur bölüm şefliğini diğerleri ilgilenmiyo o yüzden istedim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Grafikerlik sana daha uygun bence.

Başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
evet o daha iyi olur ama diğerleri ilgilenmiyo o yüzden istedim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence hak etmiyorsunuz.İyi bir grafikersiniz ancak iyi bir bölüm şefi olacağınızı sanmıyorum.Yeterli bilginiz yok.Rep konusunda ise bu repleri grafik tasarımlarınızdan kazandınız ve 15'i de yarışmadan.Üyelere MyBB konusunda yardımcı olarak bölüm şefi olmanız mümkün.Yine de adminimiz karar verecek.Üzgünüm ama dost acı söyler.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2012 Saat: 15:49)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence hak etmiyorsunuz.İyi bir grafikersiniz ancak iyi bir bölüm şefi olacağınızı sanmıyorum.Yeterli bilginiz yok.Rep konusunda ise bu repleri grafik tasarımlarınızdan kazandınız ve 15'i de yarışmadan.Üyelere MyBB konusunda yardımcı olarak bölüm şefi olmanız mümkün.Yine de adminimiz karar verecek.Üzgünüm ama dost acı söyler.

Şefim aslında ben memnunum ama şu anki grafik takımında sadece ben çalışıyorum diğerleri bir şey yapmıyor yük benim üzerimde. Ya yetkileri alınıp benim gibi çalışkan üyeler gelsin ya da onlarda kendisini geliştirip bana yardım etsin ben sadece tepkimi belirtmek için başvuru yaptım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2012 Saat: 15:51)ProTuner Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-07-2012 Saat: 15:49)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence hak etmiyorsunuz.İyi bir grafikersiniz ancak iyi bir bölüm şefi olacağınızı sanmıyorum.Yeterli bilginiz yok.Rep konusunda ise bu repleri grafik tasarımlarınızdan kazandınız ve 15'i de yarışmadan.Üyelere MyBB konusunda yardımcı olarak bölüm şefi olmanız mümkün.Yine de adminimiz karar verecek.Üzgünüm ama dost acı söyler.

Şefim aslında ben memnunum ama şu anki grafik takımında sadece ben çalışıyorum diğerleri bir şey yapmıyor yük benim üzerimde. Ya yetkileri alınıp benim gibi çalışkan üyeler gelsin ya da onlarda kendisini geliştirip bana yardım etsin ben sadece tepkimi belirtmek için başvuru yaptım.

Tepkinizi üst düzey yöneticilerle özel mesaj olarak belirtmenizi tavsiye ederim.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bildirdim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O Zaman Gereğinin Yapılmasını Bekleyin. :)

Ø Umut Bazen En iyi Duygudur.. Ø

İLETİŞİM : Özel Mesaj Atarak İletişime Geçebilirsiniz.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2012 Saat: 16:06)ComanderS Nickli Kullanıcıdan Alıntı: O Zaman Gereğinin Yapılmasını Bekleyin. :)

Yeni bildirdim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping