Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bölüm Şefi Başvurusu
Ad & Soyad : İbrahimcan Bodur
Okul:Gazi
Varsa twitter ve facebook profilleriniz: https://www.facebook.com/ibrahim.c.bodur
html bilgisi: %10
css bilgisi:%70
php programlama bilgisi: bir kaç php sitem olmustu
diğer bilgileriniz: bir bedava sitede css tasarım falan cızıyorum. pc den anlarım
Daha önce Yetkili Olduğunuz Siteler : todayforum.tk rayray arkadaşımın bir sitesinde 1 sitede daha vardı unutum forumdank esinti forum [ben kurdum] forumql[ben kurdum ama arkadaşımda]
Daha önce yaptığınız Programlarınız/siteleriniz : tr.gg sitem var ama bakımda
Şuanki rep puanınız: 2
Geliştirdiğiniz elektronik devre ya da makine (veya tasarımı), patent v.b. var mı?: var ama kayboldu ve birdaha ugrasmadım
Kendinizi yenilikçi olarak niteliyor musunuz? nasıl?: daha cok kendimi oldugum mevkiden yükseltmeye calısırım.
Kendinizi birkaç kelime ile anlatmak isterseniz:
utangıcım insanlarla iletişime gecebilirim bilgisayardan anlıyorum yardım severimdir hayatımda yenilik yapmayı severim :D
Seo Danışmanlığı
10TR.NET ARAMA MOTORU

Seo hakkında ki her sorunuz için buradayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
+500 Mesaj üstü değilsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-07-2012 Saat: 14:59)Youngix Nickli Kullanıcıdan Alıntı: +500 Mesaj üstü değilsin.

250 mesaj yazıyor. Bölüm şefi başvuru formunda.

(09-07-2012 Saat: 14:59)Ares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bölüm Şefi İçin sizin için daha erken ve yapmanız gereken çok şeyvar Başarılar Dilerim....

Saolun
Seo Danışmanlığı
10TR.NET ARAMA MOTORU

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
nerdeyse 250 mesajı geçip başvuru yapmışsın açık konuşucam Ares'e katılıyorum ama üyelere yardım etmiyorsun en büyük kurallardan biri bu hiç görmedim biraz geliştirmelisin kendini mybb hakkında çok şey bildiğini düşünmüyorum bilgilerin yetersiz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar o zaman.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dikkatimi Cekti Sürekli Bölüm Şefi Başvurusu Yapıyorsun.

Ø Umut Bazen En iyi Duygudur.. Ø

----------------------------------------------
İLETİŞİM : Özel Mesaj Atarak İletişime Geçebilirsiniz.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sana daha öncede söylemiştim. Facebook üzerinden veya burada Ö.M. ile. Daha çok yararlı paylaşım ve daha çok yardım yapmalısın. Ama yinede o adminimizin bileceği iş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-07-2012 Saat: 17:16)ComanderS Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dikkatimi Cekti Sürekli Bölüm Şefi Başvurusu Yapıyorsun.

Bu 2. kez yaptım bakarsan herkez 4-5 kere yapanda var post kasıyorsun tüm konukarda comanderS sen bence hiç hakkedmiyorsun sustum ama yeter.

(09-07-2012 Saat: 15:02)FeneRLyy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: nerdeyse 250 mesajı geçip başvuru yapmışsın açık konuşucam Ares'e katılıyorum ama üyelere yardım etmiyorsun en büyük kurallardan biri bu hiç görmedim biraz geliştirmelisin kendini mybb hakkında çok şey bildiğini düşünmüyorum bilgilerin yetersiz.

Nasıl yardım etmiyorum comanderS gibi 307 mesajda olmus bütün konularda boş boş şeyler yazıyor.
Seo Danışmanlığı
10TR.NET ARAMA MOTORU

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben Sürekli Resim + Kodlama + Programlama Hakkında Herkeze Yardım Ediyorum. Madem Post Kasıyorum Gereği Neyse Yapılsın.

Ø Umut Bazen En iyi Duygudur.. Ø

İLETİŞİM : Özel Mesaj Atarak İletişime Geçebilirsiniz.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2012 Saat: 15:00)ComanderS Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben Sürekli Resim + Kodlama + Programlama Hakkında Herkeze Yardım Ediyorum. Madem Post Kasıyorum Gereği Neyse Yapılsın.

Bende ediyorum ama sadece 2.kez formumu açtım bakarsan 4-5 kere acanda vardır.
Seo Danışmanlığı
10TR.NET ARAMA MOTORU

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
500. mesaja da ulaşılda hadi Hayır gele
Seo Danışmanlığı
10TR.NET ARAMA MOTORU

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping