Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bölüm Şefi Başvurusu.
Ad & Soyad : Gökberk İmal
Okul: Lise Olcak.
Varsa twitter ve facebook profilleriniz: https://www.facebook.com/gokberk.imal
html bilgisi: %50
css bilgisi: %50
php programlama bilgisi: %0
diğer bilgileriniz: %0
Daha önce Yetkili Olduğunuz Siteler : devonsitesi.-başka yok sanırım.
Daha önce yaptığınız Programlarınız/siteleriniz : wolfteamforumuz.10tl.net - boutmmo.10tl.net...
Şuanki rep puanınız: 27
Geliştirdiğiniz elektronik devre ya da makine (veya tasarımı), patent v.b. var mı?: Malesef.
Kendinizi yenilikçi olarak niteliyor musunuz? nasıl?: Evet Konulara bakıp anlamaya calışırım.. herzaman yaptığım gibi anlayamassam yapamam.
Kendinizi birkaç kelime ile anlatmak isterseniz: Üyelere Çok Saygılı Olurum. Ve Onlara Yardım etmeye Calışırım. - Her Konusunda.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Grafiker oldun istekleri unuttun bölüm şefimi olanacn?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-07-2012 Saat: 19:41)ProTuner Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Grafiker oldun istekleri unuttun bölüm şefimi olanacn?

Evet kardeşim.. bana göre olmadığını anladım. zaten tasarımlarım pek beğenilmiyor.. bölüm şefi olmak daha iyi olur sanırım. sen gerçekten başarılı bi grafikersin sen yoluna devam et kardeşim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-07-2012 Saat: 19:43)rockcu222 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-07-2012 Saat: 19:41)ProTuner Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Grafiker oldun istekleri unuttun bölüm şefimi olanacn?

Evet kardeşim.. bana göre olmadığını anladım. zaten tasarımlarım pek beğenilmiyor.. bölüm şefi olmak daha iyi olur sanırım. sen gerçekten başarılı bi grafikersin sen yoluna devam et kardeşim.

Yanlış yoldasın demiştim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-07-2012 Saat: 19:43)Young Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-07-2012 Saat: 19:43)rockcu222 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Yanlış yoldasın demiştim.

Şefim haklı çıktınız. bölüm şefi olmak iyidir... admin bey karar versin. post kasmayalım. şeflerimiz kızabilir. - Onaylanırsam buna cidden devam edicem.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha yeni grafiker oldun olucağnı sanmıyorum .
Tekrar Genel Şef...
ÜCRETLİ TASARIM İŞLERİNİZ YAPILIR !
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-07-2012 Saat: 19:44)Adil S. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Daha yeni grafiker oldun olucağnı sanmıyorum .

Şefim allahın izniyle herşey olur :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-07-2012 Saat: 19:46)rockcu222 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-07-2012 Saat: 19:44)Adil S. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Daha yeni grafiker oldun olucağnı sanmıyorum .

Burası dingonun ahırı değil rütbeyi aldın 'aman beğenmedim bölüm şefi olayım' diyemezsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-07-2012 Saat: 19:48)ProTuner Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-07-2012 Saat: 19:46)rockcu222 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Burası dingonun ahırı değil rütbeyi aldın 'aman beğenmedim bölüm şefi olayım' diyemezsin.

Kusra bakma ama öyle demedim.

Beceriksiz Olduğumu Kabul edip başka yoldan gitmeye Çalışıyorum.
Öyle Olduğunu bende bilirim bi rütbeden sonra yok bunu sevmedim falan falan öyle demek değil bu demek istediğim mod olarak daha iyi olurum diyorum. "Rank - Logo - Banner - Avatar" Bana Göre Değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bana kalsaydı grafiklerlik sana göre değildi ayrıca bölüm şefi olman bence imkansız(benim gözümde) bilgilerin yeterli değil bana göre kendini geliştirmeliydin hemen başvuru yapmamalıydın tasarımlarım beğenilmiyor diyorsun neden Grafiker oldun ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
rockcu222 sana bişey demiyorum. Adminim beni alsa eğer rockcu222 b.ş. olursa?..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping