Konuyu Oyla:
  • Toplam: 5 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyShout Box %100 Çalıştırma Gir İçeri
Merhaba arkadaşlar dün gece uyku tutmadı ve aklıma ufak bir fikir geldi :) ben eklentinin sürümü vb. şeyleri biliyorum ve aynısı vardı indirdim eklentinin çalışmama nedeni javascript dosyasının kaybolması :D FeneRLyy'de fikirler bitmez ben ne yaptım free hostumda mybbdepo'dan indirdiğim .js dosyasını upload ettim ve

admin kp - pluginler- myshoutbox'ı aktif ettim - şablonlar stil'e girdim - şablonlar - genel şablonlar - myshoutboox - en üstde javascript dosyasının yolu var zaten :) oradaki dosya yolunu aşağıdaki vereceğim dosya yolu ile değiştirdim sonuç;
En Alta inerek görebilirsiniz.
Canlı Demo İçin Tıkla.
Resimli Anlatım;

d6pmw.png
d6pnh.png
Dosya;
Kod:
http://st.10tl.net/tema/ares/sohbet/myshoutbox.js
İyi Forumlar İyi Günler Soru ve Sorunlar İçin Konu Altı Yada Özel Mesaj İle Belirtiniz Her Türlü Desteğe Açığım...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Senin Genel Şef olman gerekiyor. Süper paylaşım +3 rep.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-07-2012 Saat: 11:00)Cagla Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Senin Genel Şef olman gerekiyor. Süper paylaşım +3 rep.

Teşekkürler :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-07-2012 Saat: 11:00)Cagla Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Senin Genel Şef olman gerekiyor. Süper paylaşım +3 rep.

Genel şef olmalısın. Tema sorumluları max. 1 rep verebiliyorlar üzgünüm :( +1 rep.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben bunu biliyordum benim sitemde çalışıyor ne zamandır görenler vardır :D Paylaşcaktım ama üşendim eline sağlık :)
Tekrar Genel Şef...
ÜCRETLİ TASARIM İŞLERİNİZ YAPILIR !
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben yaptım. Panel geldi ama bir türlü açılmadı. Mesaj göndereyi açılır dedim ama mesaj gönderince ana sayfayı tekrar yüklüyor. Sorun ne olabilir?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-07-2012 Saat: 12:03)Adil S. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben bunu biliyordum benim sitemde çalışıyor ne zamandır görenler vardır :D Paylaşcaktım ama üşendim eline sağlık :)
Valla üşenmedim paylaştım aklıma takılınca unutmadan yapim dedim :D

(04-07-2012 Saat: 12:06)tamam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben yaptım. Panel geldi ama bir türlü açılmadı. Mesaj göndereyi açılır dedim ama mesaj gönderince ana sayfayı tekrar yüklüyor. Sorun ne olabilir?
Yanlış kod değiştiriyorsundur siteni ver ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-07-2012 Saat: 12:08)FeneRLyy Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-07-2012 Saat: 12:06)tamam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben yaptım. Panel geldi ama bir türlü açılmadı. Mesaj göndereyi açılır dedim ama mesaj gönderince ana sayfayı tekrar yüklüyor. Sorun ne olabilir?

http://torukonihon.10tl.net/index.php Buyrun

Düzelttim. ilk seferinde kaydolmamış. :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şefim Reklam Yapmıyalım Düzeltiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
teşekkürler +rep
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-07-2012 Saat: 12:51)tamam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-07-2012 Saat: 12:08)FeneRLyy Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

http://torukonihon.10tl.net/index.php Buyrun

Düzelttim. ilk seferinde kaydolmamış. :D
Önemli değil güle güle kullan. :)

(04-07-2012 Saat: 14:45)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şefim Reklam Yapmıyalım Düzeltiyorum.
Ne reklamı kardeşim :) o canlı demo reklam yapcak olsaydım :D

(04-07-2012 Saat: 15:15)Night Mare Nickli Kullanıcıdan Alıntı: teşekkürler +rep
Rica ederim ayrıca rep için teşekkür ederim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler FeneRLyy :) 10TL.NET'te bir numarasın. :)
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok teşekkürler. Emeğinize sağlık :D
Konuşmak ihtiyaç olabilir; ama susmak bir sanattır…

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-07-2012 Saat: 15:31)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler FeneRLyy :) 10TL.NET'te bir numarasın. :)
Estağfurullah benden katkat iyiler var ama yorumun için teşekkür ederim :)

(04-07-2012 Saat: 15:44)jungi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkürler. Emeğinize sağlık :D
Rica ederim güle güle kullanın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşşekürler Fenerlyy
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-07-2012 Saat: 19:16)UND1905 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşşekürler Fenerlyy

Rica ederim ne demek görevimiz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
.js dosyasının kaybolduğunu önceden biliyordum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-07-2012 Saat: 19:24)Young Nickli Kullanıcıdan Alıntı: .js dosyasının kaybolduğunu önceden biliyordum :)

valla bende öğrendiğimde aklıma geldi dedim yedeği yokmudur ozaman forum sitemle ilgileniyordum salladım dün aklıma takıldı başkasının sitesini riske atmadım sitemde denedim baktım harika bir şekilde çalışıyor hemen paylaştım :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
En büyük sorunum +Rep
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Repin 60'dı 67 olmuş :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü: