Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BeşikTaŞLyy Bölüm Sefi Başvurusu
Ad & Soyad : Alihan Himmetoğlu
Okul: Orta Okul 6
Varsa twitter ve facebook profilleriniz: Facebook:http://www.facebook.com/GmKraLNiNJa | Twitter YOK
html bilgisi: Düşük
css bilgisi: düşük
php programlama bilgisi:Çok Düşük
diğer bilgileriniz: Photoshop bütün serileri,
Daha önce Yetkili Olduğunuz Siteler : Hacker(Devam Etmekte)
Daha önce yaptığınız Programlarınız/siteleriniz : http://maxbull.10tl.net/ | http://hackerbykralvizyon.10tl.net/| onlyforum.10tl.net|
Şuanki rep puanınız: 5
Geliştirdiğiniz elektronik devre ya da makine (veya tasarımı), patent v.b. var mı?:Henüz Yok !
Kendinizi yenilikçi olarak niteliyor musunuz? nasıl?:Kategorileri canlandırmayı çok severim boş bölümleri doldurmayı ve sevdirmeye bayılırım yeni şeyler getirerekden forumu canlandırırım(forum oyunları vb.)
Kendinizi birkaç kelime ile anlatmak isterseniz:Herkes tarafından sevilirim neşeli bir insanım başkasını üzmekden nefret ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başvuru Kabul Olmayacak Gibi

Edit: L34DRi Tanıtım bölümü dışında tanıtım yapmak yasaktır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
özentisin,hiç kimseye yardım etmiyorsun boş boş post kasıyorsun mybb bilgin 0 üyelerle geçim 0 kod bilgisi 0 sen eğer şef olursa biz boşuna emek vermiş oluruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-07-2012 Saat: 09:58)FeneRLyy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: özentisin,hiç kimseye yardım etmiyorsun boş boş post kasıyorsun mybb bilgin 0 üyelerle geçim 0 kod bilgisi 0 sen eğer şef olursa biz boşuna emek vermiş oluruz.
Tekrar Genel Şef...
ÜCRETLİ TASARIM İŞLERİNİZ YAPILIR !
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-07-2012 Saat: 09:58)FeneRLyy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: özentisin,hiç kimseye yardım etmiyorsun boş boş post kasıyorsun mybb bilgin 0 üyelerle geçim 0 kod bilgisi 0 sen eğer şef olursa biz boşuna emek vermiş oluruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
En son cümleyi senmi yazdın :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-07-2012 Saat: 11:18)!LaciverT! Nickli Kullanıcıdan Alıntı: En son cümleyi senmi yazdın :)

Bak bir arkadaşım :) kendinden biraz bahset bölümüne :D adam kabul edilmek için benim nicimi özendi yetmedi çalışmlarıma kendi ypamış süsü verdi başvuruda bile benden özendi dicek lafım yok bu konunun bulunması 10tl.net'i zedeliyor bile tongue.gif
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beşiktaşlyy yeter ama FenerLyy'den her şeyi özenmişsin yeterince. Bir de başvuruyu mu özeniyorsun? Bölüm şefi olman söz konusu değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hehe :D bak işte buna gülerim ben. Sen mi şef olacaksın ? Kusura bakma ama özentiden başka bir şey değilsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-07-2012 Saat: 12:43)Cagla Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hehe :D bak işte buna gülerim ben. Sen mi şef olacaksın ? Kusura bakma ama özentiden başka bir şey değilsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-07-2012 Saat: 12:43)Cagla Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hehe :D bak işte buna gülerim ben. Sen mi şef olacaksın ? Kusura bakma ama özentiden başka bir şey değilsin.

sitesinde FeneRLyy nickinde birisi var abisi olduğunu söylüyor demekki bunlar komple özenti :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
özentisin,hiç kimseye yardım etmiyorsun boş boş post kasıyorsun mybb bilgin 0 üyelerle geçim 0 kod bilgisi 0 sen eğer şef olursa biz boşuna emek vermiş oluruz.

AHahaha Ne Güldüm Ya :D

Ø Umut Bazen En iyi Duygudur.. Ø

----------------------------------------------
İLETİŞİM : Özel Mesaj Atarak İletişime Geçebilirsiniz.

----------------------------------------------
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başvuruyu Özendiğim Yok Sadece Kopyala Yapıştır Yapdım Ve Orayıda Editlemeyi Unutum Kusura Bakmayın

Yahh :( Konuyu Kilitlermisiniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping