Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
edit//
edit//
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-06-2012 Saat: 23:23)ProTuner Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kullanıcı adı seçimini yaparken öyle sadece küçük harfler kullanmayın.Kullanıcı adı seçiminde Büyük harflerle ve sayılarla küçük kelime oyunları yapın. Bu hem sizi ayrıcalıklı kılar hemde sizi temsil eden bir marka haline gelebilir. Bu tarz kelime oyunları hem avatarlarınızda hemde imzalarınızda yararlı olur. Hele ki grafik tasarım ve scriptlerle uğraşıyorsanız web aleminde yayınladığınız ürünlerin ismi daha çekici geleceği için kullanıcı sayısı ve otomatikman popülaritesi de artacaktır. Örneğin Fatal1ty adlı kullanıcı.Bu kişi çok iyi bir kullanıcı adı seçimiyle hem bir marka haline gelmiş hemde kendi ürünlerini bu marka altından dünyaya sunarak para kazanabiliyor.

Çoğu arkadaşımız Türkçe'de güzel kullanıcı adı yok diye genelde ingilizce rumuzlara yönelmekte ki bunlardan birisi de benim. Ben bu seçimden memnun değilim değiştirmek istiyorum fakat web aleminde yayınlalan rank setlerim ve imza vb. çalışmalarım olduğu için değiştiremiyorum.

3Yüz tarzı oyunlar yaparak hem güzel bir isim olduğu için daha popüler olur hem de marka haline gelebilme ihtimaller bulunmakta.

İyi Forumlar...

Mesela ben.Google'a L34DRi yazın marka gibi ben çıkıyorum.Konu için teşekkürler.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Önemli değil. Benim Adım Gelişmiş Akort programı anlamına geldiği için apple gibi ünlü markalar ve beni çalışmalarım çıkıyo..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping