Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ForumK Bölüm Şefi Başvurusu
Ad & Soyad : Fatih Bahri A.
Okul: H.Ç Anadolu Lisesi 4.Sınıf
Varsa twitter ve facebook profilleriniz: http://fb.com/FatihBahri
html bilgisi: Yüksek
css bilgisi: Yüksek
php programlama bilgisi: Yüksek
diğer bilgileriniz: C,C++,Visual Basic,Photoshop (tüm sürümler),Dreamveawer (tüm sürümler),Bazı grafik programları,3Ds Max,ActionScript 3.0,Game Maker,Game Editor,Filezilla,SmartFTP,MyBB,vBulletin,PhpBB,SMF,JS (javascript) ... Sayamadığım çok var.
Daha önce Yetkili Olduğunuz Siteler : forum.futbolcup.net , Forum Tayfa , Anadolu forum , 15-20 tane 10tl.Net forumları , Pvp Tanıtım Forumu , Forum Elit ... [Daha fazlası da var.]
Daha önce yaptığınız Programlarınız/siteleriniz : TV izleme programı, Alanya'yı Canlı İzle programı , SpeedNet [Basit internet tarayıcısı] , Radyo kurdum. [İnternet üzerinde] , DFC [Basit PHP Script] ...
Şuanki rep puanınız: 33
Geliştirdiğiniz elektronik devre ya da makine (veya tasarımı), patent v.b. var mı?: Makine yok.Ama program vs. var yukarıda yazdıklarım...
Kendinizi yenilikçi olarak niteliyor musunuz? nasıl?: Evet.Yeni şeyler yapmayı severim.
Kendinizi birkaç kelime ile anlatmak isterseniz: Ahlaklı,dürüst ve saygılı bir kişiliğim olduğunu düşünüyorum.Programlama ve program bilgilerim fazlasıyla var.Moderatörlük deneyimim mevcut.MyBB ve diğer forum scriptleri ile ilgili bilgilerim ve deneyimlerim var.İngilizce ve Almanca biliyorum.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Umarım olursun :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu düzelt ve repini 30 yap ;)

Başarılar :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hepinize teşekkürler. :)
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hak ediyosun başarılar ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Seni Aramızda Görmek İsterim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-06-2012 Saat: 01:52)kemfaz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hak ediyosun başarılar ...

(15-06-2012 Saat: 09:56)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Seni Aramızda Görmek İsterim :)

Hepinize teşekkür ediyorum.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

TÜM KONULARIM

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Liste dolgun evet bayağı geniş. :d
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar hakediyorsunuz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü: