Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kural tartışması
Bir üyemiz "Ben buraya yeni geldiğimde sitem 10tl.net değildi ve yardım istemiştim. Bir yetkili 10tl.net dışı site harici yardım yasatkır demişti ve konuyu kilitlemişti. Ben oradan biliyorum." diyerek, 10tl.net haricine yardımın yasak olduğunu söylüyor.

Böyle bir kural var mıydı, neredeydi?
bilen var mı?

Ben sadece birkere, benden ısrarla yardım isteyen birine "senin siten 10tl.net değil ki" demiştim. belki yardıma mecbur değiliz ama, yasak demek gerekir mi ? isteyen yardım etsin mi diyelim? dışardan soru alalım mı?

sizce böyle bir kural olmalı mı, yasak mı olmalı, yoksa serbest mi,
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence serbest olmalı bilen yardımcı olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence Sadece 10TL.NET Olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-06-2012 Saat: 22:55)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence Sadece 10TL.NET Olsun.

Katılıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:Böyle bir kural var mıydı, neredeydi?
bilen var mı?

O üye kim bilmiyorum ama ben burada olduğumdan beri (yaklaşık sanırım 6-7 ay) her yetkili böyle yapıyordu. Bende kural olarak biliyorum.

Zaten adminim, burası 10tl.net destek forumu değil mi ? 10tl.net harici olan konuların kilitlenmesi bence normal.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adminim Çağla Arkadaşımızın Dediği Gibi Eğer Burası MyBB Destek Formu Olsaydı Yardım Ederdik Ama Burası 10TL.NET Destek Formu Sadece 10TL.NET Forumlarına Yardım Edilmeli Görüşüm Bu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben Yardım Ettim Bence Serbest Olsun Çünkü İşimiz Yardımcı Olmak Bu Konuyuda Sanırım Young Beni Bildirdiği İçin Açıın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-06-2012 Saat: 23:03)ercanakc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben Yardım Ettim Bence Serbest Olsun Çünkü İşimiz Yardımcı Olmak Bu Konuyuda Sanırım Young Beni Bildirdiği İçin Açıın.
Burası 10TL.NET Destek Formu Unutmuyalım Bence MyBB Destek Formu Değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-06-2012 Saat: 23:03)ercanakc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben Yardım Ettim Bence Serbest Olsun Çünkü İşimiz Yardımcı Olmak Bu Konuyuda Sanırım Young Beni Bildirdiği İçin Açıın.

Adı üstünde "10TL.Net destek forumu" sadece 10tl.net sitelerine yapılan desteklere izin verilmeli. Ve ben buraya üye olduğumdan beri başka domainlere bir yardım verilmedi, verilmiyor. Ben bildirdiğim için açıldı evet.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adminim bu artık geenl kurala döndü.
Bizim bir script imiz var; 10tl.net

Şimdi biz genel mybb destek verseydik, 10tl.net dışı site tanıtımı yasak olmazdı.

10tl.net dışı site tanıtımını serbest bırakırsak 10tl.net büyüyemez bence.

Şimdi genel destek verseydik burası neden MyBB destek forumu değil neden FTP li forum açanlara yardım etmiyoruz veya FTP li açanlar için tema bölümler yok vb. çünki 10tl.net te yok.

Şimdi 10tl.net vermemiz saçma olmazmı.

Ayrıca 10tl.net dışı olunca herkes 10tl.net üstünden yararlanmazmı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-06-2012 Saat: 22:59)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Adminim Çağla Arkadaşımızın Dediği Gibi Eğer Burası MyBB Destek Formu Olsaydı Yardım Ederdik Ama Burası 10TL.NET Destek Formu Sadece 10TL.NET Forumlarına Yardım Edilmeli Görüşüm Bu.

Anlıyorum, ozaman mybb destek tarzı bi 10tl.net forumu kurulsa, insanlar oradan yardım alsalar iyi olmaz mı. yasak deyip insanları başka yerlere yönlendirip üye kaybetmek pek mantıklı gelmiyor.

Şimdi kontrol ettim, mybbdestek.10tl.net zaten varmış. Ozaman şöyle yapalım mı, burada dışardan destek isteyen olursa, sadece "burada yasak" demeyelim, "buradan destek alamazsın, ama şu forumlara başvur" diyerek mybbdestek.10tl.net e veya uygun bir foruma yönlendirelim. yani üye kaybetmeyelim.

şuan, 10tl.net sistemindeki destek forumları isimleri:

vbulletindestek
destekhedefhack
destekpro
uydudestek
destek3
destekbilgisayar
oyuncularadestek
bilgisayardestek
forumdestek
destekbiz
yetkindestekforum
webdestek
trdestekmybb
metin2destek
mybbdestekforum
dizayndestek
destekmymt2
destekmybbfrm
forummybbdestek
onlinedestek
oyundestek
destekforumm
destekmybb
destekweb
destekhatt
destekmerkezi
destekk
destekforumum
wolfteamhiledestek
destekplatformu
sampdestek
destekiralama
destekforumorg
destek2
webdestekmybb
destekforum
destekfrm
destektransformicetr
destekmmo
destekveren
destekler
mybbdestekplatformu1
destekdurumuygulama
webmetindestek
hmbugdestek
destekmetin2
destekforum3
webmasterdestek
facebookdesteksitesi
hiledestek2
destekwolfteamfrm
destekciyiz
destekcii
grafikdestek
destek5
destekforumu
destek1
destekekibi
destek
mybbdestek

hepsi aktif mi bilmiyorum, mybbdestek aktif galiba.
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-06-2012 Saat: 23:06)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-06-2012 Saat: 22:59)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Adminim Çağla Arkadaşımızın Dediği Gibi Eğer Burası MyBB Destek Formu Olsaydı Yardım Ederdik Ama Burası 10TL.NET Destek Formu Sadece 10TL.NET Forumlarına Yardım Edilmeli Görüşüm Bu.

Anlıyorum, ozaman mybb destek tarzı bi 10tl.net forumu kurulsa, insanlar oradan yardım alsalar iyi olmaz mı. yasak deyip insanları başka yerlere yönlendirip üye kaybetmek pek mantıklı gelmiyor.

Şimdi kontrol ettim, mybbdestek.10tl.net zaten varmış. Ozaman şöyle yapalım mı, burada dışardan destek isteyen olursa, sadece "burada yasak" demeyelim, "buradan destek alamazsın, ama şu forumlara başvur" diyerek mybbdestek.10tl.net e veya uygun bir foruma yönlendirelim. yani üye kaybetmeyelim.

vbulletindestek
destekhedefhack
destekpro
uydudestek
destek3
destekbilgisayar
oyuncularadestek
bilgisayardestek
forumdestek
destekbiz
yetkindestekforum
webdestek
trdestekmybb
metin2destek
mybbdestekforum
dizayndestek
destekmymt2
destekmybbfrm
forummybbdestek
onlinedestek
oyundestek
destekforumm
destekmybb
destekweb
destekhatt
destekmerkezi
destekk
destekforumum
wolfteamhiledestek
destekplatformu
sampdestek
destekiralama
destekforumorg
destek2
webdestekmybb
destekforum
destekfrm
destektransformicetr
destekmmo
destekveren
destekler
mybbdestekplatformu1
destekdurumuygulama
webmetindestek
hmbugdestek
destekmetin2
destekforum3
webmasterdestek
facebookdesteksitesi
hiledestek2
destekwolfteamfrm
destekciyiz
destekcii
grafikdestek
destek5
destekforumu
destek1
destekekibi
destek
mybbdestek

Bence Şöyle Bir Forum Açalım MyBB Desteği İçin destekmybbtr.10tl.net Diye Site Açalım destekmybbtr.10tl.net Diyede Site Yok Zaten :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mesela benim yarın kullanıma açacak olacağım site var, oraya yönlendirebiliriz:

"Anatolia.10tl.net | Photoshop ve Destek"

:)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Haklısınız adminim, JaDe şefim açmıştı sanırım mybb destek sitesi ona yönlendireceğim artık .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-06-2012 Saat: 23:11)The sWs Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Haklısınız adminim, JaDe şefim açmıştı sanırım mybb destek sitesi ona yönlendireceğim artık .

Bende varım bilginize yani :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adminim destekmybbtr.10tl.net Diye Site Açalım Bence Bu Sitedeki Mybbyi İyi Bilen Birileri Orada Admin Olsun İsterseniz Ben Açabilirim Formu İsterseniz Yetkilide Olmam Ama Mybbyi İyi Bilen Birileri Yetkili Olsun Orada Ne Dersiniz Evet Derseniz Ben Hemen Siteyi Açayım?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence özel bir site açılsın ve orada Mybb Destek Forumları listelensin.
Ama 10tl.net domainli siteler olmalı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

vbulletindestek
destekhedefhack
destekpro
uydudestek
destek3
destekbilgisayar
oyuncularadestek
bilgisayardestek
forumdestek
destekbiz
yetkindestekforum
webdestek
trdestekmybb
metin2destek
mybbdestekforum
dizayndestek
destekmymt2
destekmybbfrm
forummybbdestek
onlinedestek
oyundestek
destekforumm
destekmybb
destekweb
destekhatt
destekmerkezi
destekk
destekforumum
wolfteamhiledestek
destekplatformu
sampdestek
destekiralama
destekforumorg
destek2
webdestekmybb
destekforum
destekfrm
destektransformicetr
destekmmo
destekveren
destekler
mybbdestekplatformu1
destekdurumuygulama
webmetindestek
hmbugdestek
destekmetin2
destekforum3
webmasterdestek
facebookdesteksitesi
hiledestek2
destekwolfteamfrm
destekciyiz
destekcii
grafikdestek
destek5
destekforumu
destek1
destekekibi
destek
mybbdestek

Bence tek bir foruma yönlendirelim.Bu arada benim forum da var destek forumu :) Forumco :D
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-06-2012 Saat: 23:45)ForumK Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

vbulletindestek
destekhedefhack
destekpro
uydudestek
destek3
destekbilgisayar
oyuncularadestek
bilgisayardestek
forumdestek
destekbiz
yetkindestekforum
webdestek
trdestekmybb
metin2destek
mybbdestekforum
dizayndestek
destekmymt2
destekmybbfrm
forummybbdestek
onlinedestek
oyundestek
destekforumm
destekmybb
destekweb
destekhatt
destekmerkezi
destekk
destekforumum
wolfteamhiledestek
destekplatformu
sampdestek
destekiralama
destekforumorg
destek2
webdestekmybb
destekforum
destekfrm
destektransformicetr
destekmmo
destekveren
destekler
mybbdestekplatformu1
destekdurumuygulama
webmetindestek
hmbugdestek
destekmetin2
destekforum3
webmasterdestek
facebookdesteksitesi
hiledestek2
destekwolfteamfrm
destekciyiz
destekcii
grafikdestek
destek5
destekforumu
destek1
destekekibi
destek
mybbdestek

Bence tek bir foruma yönlendirelim.Bu arada benim forum da var destek forumu :) Forumco :D

Bana mı reklam yapma diyorsunuz?
:/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ordaki forumdestek bana ait zaten türkçe karakter sorunun geçmesini bekliyorum. ayrı bir forum kurulsa iyi olacak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping