Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
değişik nickname stilleri olan varmı ??
arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemedim fakat değişik nickname stilleri olanlar varmı aranızda nette araştırdım bunun dışında değişik bi stil bulamadım inanın çok gerekli :(

Kod:
<span><strong><font color="#FFFFFF"><FONT style="BACKGROUND-COLOR: #ff0000"><blink> <em>{username}</em> </blink></FONT></font></strong></span>

sitede böyle bi konu varsa özürdilerim ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gölgeli stili vereyim.Bu kodun aynısı forumda var.

PHP Kod:
<span style="background: url(&quot;http://www.mybbiran.com/upload/uploads/1323835401.gif&quot;) repeat-x scroll 0% 0% transparent; color: #ffffff; text-shadow: 3px 3px 5px;"><strong>{username}</strong

Bu kodda #ffffff rengin kodu.Onu değiştirebilirsiniz.

Ayrıca text-shadow: 3px 3px 5px ise gölgelerin uzaklığı.Bunu da ayarlıyabilirsiniz.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
evet görmüştüm yinede teşekkürler ...

daha farklı kodları olanlar varsa sevinirim hem bu başlık altından toplanırsa sabitlenebilir ve pekçok kişinin işine yarar..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-06-2012 Saat: 00:58)kemfaz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: evet görmüştüm yinede teşekkürler ...

daha farklı kodları olanlar varsa sevinirim hem bu başlık altından toplanırsa sabitlenebilir ve pekçok kişinin işine yarar..

Bir tane daha

PHP Kod:
<span style="color: green; text-decoration:blink;"><strong><em>{username}</em></strong></span

green rengidir.Değiştirilebilir.Bu kodda yazı kaybolur ve 1 saniye sonra tekrar gelir.(Not:Bazı tarayıcılar desteklemeyebilir.)
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bitende ben buldum

Kod:
<font color=blue><span style="text-shadow: 0px 0px 8px ;"><strong>{username}</strong></span></font>

başka bilen varsa yazsın istediğim tarz henüz bulamadım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping