Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Young - İmza & Avatar HEDİYE.
7nz9j.png

7nzbf.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güzel olmuş :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Gereksiz Bir Konu öm den Yolluyabilirdin Birde Adam Grafiker Kendi Yapabilir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-06-2012 Saat: 12:41)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gereksiz Bir Konu öm den Yolluyabilirdin Birde Adam Grafiker Kendi Yapabilir.

İçinden gelmiş yapmış ben bunda bi gereksizlik görmüyorum... ÖM ile atabilirdi ama paylaşarak hepimizin görmesini istemiş buda bence hoş bi davranış , enazından bi rütbeye aday olursa bu paylaşımlarını hatırlayarak değerlendirmede daha yararlı bi yol izlemiş oluruz ...

saygılar efendim ...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Banada yaparmısın THE JOKER yazsın
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-06-2012 Saat: 12:51)Ares Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-06-2012 Saat: 12:49)kemfaz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-06-2012 Saat: 12:41)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gereksiz Bir Konu öm den Yolluyabilirdin Birde Adam Grafiker Kendi Yapabilir.

İçinden gelmiş yapmış ben bunda bi gereksizlik görmüyorum... ÖM ile atabilirdi ama paylaşarak hepimizin görmesini istemiş buda bence hoş bi davranış , enazından bi rütbeye aday olursa bu paylaşımlarını hatırlayarak değerlendirmede daha yararlı bi yol izlemiş oluruz ...

saygılar efendim ...

Kimimiz anlarız Kimimiz anlamyız işte Kemfaz herkez çekmek istediği yere çekiyor Önemli olan insanın fesat olmaması ve bazı seyleri bilip bilmemesiyle alakalı :)
Bana Ne İçin Fesat Diyorsun?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Ben istedim.

İsteğimi aldım ve tartışma çıkmaması için;
Konu kilit + Çöp
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

ZigiTechss Genel Forum -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform