Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Young Şikayet.
Ya Bir Resmi Alıntı Yaptım. Bana %50 Uyarı Vermiş Birde Asla Bitmeyen.
Nedeni'de Şu Emek Hırsızlıgı Yapıp Kabul Etmemek Ne İş Young Senin Benimle Derdin Ne.! Hoş Yaklaşmaya Karışıyorum. Ney Fotolarım
Seninkilerden Kötü Diye Assagılamanmı Gerek Her İmzamda Beni.
Sen YAPMAMISSIN SEN YAPMAMISSIN Lan Birinede Helal Sen Yapmıssın De Be.! :@
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Wanteds, CaqLaRybak ve Ben Young bazılarını senin yapmadığını biliyoruz. Hatta bir tasarımını Wanteds'den almışsın. Ya PSD ile editliyorsun yada başka forumlardan çalıyorsun bazılarını. Ve aynı hatayı bir çok kez yaptın. Orada benim 7/10 vermem gerekirken 5/10 verdim. Ne yapsaydım? 1 saat vereyim de hiç akıllanma. Gene devam mı ettirseydim seni? Hatanı anlaman ve akıllanman için kalıcı verdim. Hatanı anla ve uyarıyı iptal edeyim. Beni şikayet ediyorsun ama haksızsın bundan da haberin olsun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bi Grafiker Oldun. Admin Cıktın Başıma. Yöneticiler Gelsin Onlar Karar Versin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2012 Saat: 11:49)Ceviz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bi Grafiker Oldun. Admin Cıktın Başıma. Yöneticiler Gelsin Onlar Karar Versin.

Hala saygısızlık yapıyorsun. Yaşın kaç senin?
Admin benim dedim mi? Adminler bakacaklar zaten merak etme.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hakaret etmeyeceğim.

Ergen işte. Emek hırsızlığı kul hakkına giriyor Ceviz. Adamın orda 7/10 veya 6/10 vermesi gerekirken gidip 5/10 vermiş.

Sen yalnızca ben yaptım diyerek geçinenlerdensin. Söyle Bana Türkiyenin en Büyük Wolfteamportalı. Biliyorsun. Ve en iyi süper grafiker'in çalışmalarını çalıyorsun.

Senin grafiker olman bizi germez merak etme. Ama zarar sana.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Eemk hırsızlığı iyi birşey değildir ama bu gibi durumlarda 1 yıl boyunca uyarı verilse iyi olur. ayrıca 50% bu için bence çok fazla. konuşularak halledilmesi gerekir. yapan kişinin bizzat ilgilenmesi bence daha doğru olur.

Ceviz Arkadaşımızın yaptığı doğru değildir. Uyarı Genel şefler arasında konuşularak iptal edilebilir.

Sahtekarlık, kandırmaca ya giren bu davranış yüzünden bu konu hakkında ben birşey demiyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuşarak Halletmek İstiyorum Hep Geri Ceviriyor..
Emek Hırsızlıgıda Degil. Eger Baskasından Alıyosam 1 kaç degisiklik yapıyorum . bunuda söyluyorum.!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2012 Saat: 16:02)Ceviz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konuşarak Halletmek İstiyorum Hep Geri Ceviriyor..
Emek Hırsızlıgıda Degil. Eger Baskasından Alıyosam 1 kaç degisiklik yapıyorum . bunuda söyluyorum.!

Efendim? Ben mi geri çeviriyorum? Hiç konuşmadın bile böyle bir isteğin olduğunu bile bildirmedin bana. Ceza almam için yalan mı söylüyorsun?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ben sana analtıyorum anlatıyorum anlatıyorum.....
İnat etmissin aldın başkalarından Çaldın........
Olum Ne Zeka Var Yeter Ha
diyorumki degisiklik yapıp katıyorum
adam bana diyoki caldıgını kabul et uyarını kaldırayım
ne biçim iş be
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Young Uyarımı Kaldırabilrsn :) Sorun Cözülmüştür. Saolsun Ares Cözdü .)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sınırsız Uyarı vermenin Anlamı Yok 1Aylık veriyom.!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler Nameles Varrior. %50 uyarı veriyor. bide sabıka diye geçer la :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2012 Saat: 17:46)Ares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ozaman Yaptığın Çalısmaları Paylasırken Edit dersin olay çözülmüs olur sonucta editleme yapmıs oluyorsunuz...

Konu Uzatılmaması Dileğyle...

(Son satıra katılıyorum)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu Uzamasın Kilit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Emek Hırsızlığı Çok kotu Bişey.Uyarı Verilebilir ama ayrıca saygısızlıkta goruyorum.Bu yüzden uyarı veren kişi doğru yapmıştır.Hiç kimse bir yöneticiyle ya da üye ile boyle konusamaz.Konu uzatılmasın konu kapatın.Kilit!
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Forum Grand » Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping