Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Registration Security Question (1.1) Pluginini Kapatma
Registration Security Question (1.1) Pluginini Açtım Kapatamıyorum Nasıl Kapatıcam Bunu Kullanmak İstemiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
admin kp - yapılandırma sol menüde Security Question diye bi yer var oraya gir bütün soruları sil :) bir nevi eklentiyi kapatmış olursun :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-05-2012 Saat: 16:03)FeneRLyy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: admin kp - yapılandırma sol menüde Security Question diye bi yer var oraya gir bütün soruları sil :) bir nevi eklentiyi kapatmış olursun :)

1 Taneydi 3 Tane Oldu Böylede :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sileceksin kardeş soruları :D eklemiceksin :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-05-2012 Saat: 16:20)FeneRLyy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sileceksin kardeş soruları :D eklemiceksin :D

Bende Sildim Zaten
Ekledim Diye Bişey Yazmışmıyım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kardes silemiyorsan editle ozaman soru sor mesela 2+2 (4) bu soru olur cevap kısmınada 4 yazarsın senin eklentide sorun var normalde gitmesi lazım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bende kapatamadım tüm soruları sildim fakat kayıt yerinde yine gözüküyo fakat sorusu olmadan ve doldurulmadan kayıt olunmuyo hata veriyo tamamen kaldırmam lazım ....

acil yardım ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar, bin defa dedim. Admine de bildirdim. Pluginler kapatılmıyor. Kapat & Kaldır yok. Bakın, profil yorumları eklentisini kurdum. Kaldır & Kapat seçeneği olmayınca 2 defa daha kurdum. Ve toplamda 3 tane oldu. Ve birinin profiline girdiğinizde 3 tane profil yorumu ekle kısmı oldu. Bu 3 taneyi nasıl kaldıracağız?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Security Question kapatma sorunum geçerli

2+2= ? yapıp cevabı 4 olarak koydum ama hızlı kayıtta sorun çıkarıyo dolayısı ile kapatmam şart :S
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Lolforum Bilgi,Oyun,Torrent,Eglence Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping