Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Upgrade'leri
(01-06-2012 Saat: 00:33)Mobber Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sürümüm Güncellendi Admin KP Ye Giremiyorum :S
Ben Giriyom Benimkide Güncellendi Gine Giriyom
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-06-2012 Saat: 10:24)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-06-2012 Saat: 00:33)Mobber Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sürümüm Güncellendi Admin KP Ye Giremiyorum :S
Ben Giriyom Benimkide Güncellendi Gine Giriyom

Admin KP Geldi Global Css Yok Şimdide :S:S
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
anatolia.10tl.net Yükseltmek istiyorum. Ama şu an forum bakımda.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
adminim, http://roleplaygametr.10tl.net'i yükseltirseniz, önceden görmüş olurum yedek siteyi ve normal site güncellenince zorluk çekmem en azından. şimdiden teşekkürler :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2012 Saat: 01:49)Young Nickli Kullanıcıdan Alıntı: anatolia.10tl.net Yükseltmek istiyorum. Ama şu an forum bakımda.

(02-06-2012 Saat: 02:00)nickjakeblake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: adminim, http://roleplaygametr.10tl.net'i yükseltirseniz, önceden görmüş olurum yedek siteyi ve normal site güncellenince zorluk çekmem en azından. şimdiden teşekkürler :)

Herkezin forumu sırası gelince upgrade edilecek.Boş yere benimkini yap vs. demeyin.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
http://oyunforum.10tl.net/index.php yükseltirseniz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2012 Saat: 02:27)ForumK Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-06-2012 Saat: 01:49)Young Nickli Kullanıcıdan Alıntı: anatolia.10tl.net Yükseltmek istiyorum. Ama şu an forum bakımda.

(02-06-2012 Saat: 02:00)nickjakeblake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: adminim, http://roleplaygametr.10tl.net'i yükseltirseniz, önceden görmüş olurum yedek siteyi ve normal site güncellenince zorluk çekmem en azından. şimdiden teşekkürler :)

Herkezin forumu sırası gelince upgrade edilecek.Boş yere benimkini yap vs. demeyin.
Upgrade Sürüm Yükseltilmesi Değil Mesela Hani Diyelim Senin Formun Upgrade Edilince Tema Yükleme Yerindeki Dosya Seç Olmuyacak Yada Dosya Seç Seçeneği İle Yüklenmiyecek Sadece mesela Şöyle URL İle Yüklenecek: www.st.10tl.net/tema/nameless/xxxxxx.xml Böyle URL Olarak Yüklenecek
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2012 Saat: 11:28)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Upgrade Sürüm Yükseltilmesi Değil Mesela Hani Diyelim Senin Formun Upgrade Edilince Tema Yükleme Yerindeki Dosya Seç Olmuyacak Yada Dosya Seç Seçeneği İle Yüklenmiyecek Sadece mesela Şöyle URL İle Yüklenecek: www.st.10tl.net/tema/nameless/xxxxxx.xml Böyle URL Olarak Yüklenecek

Bunu bana mı söylediniz ? Benden alıntı yapmışsınız ya :)
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2012 Saat: 15:21)ForumK Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-06-2012 Saat: 11:28)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Upgrade Sürüm Yükseltilmesi Değil Mesela Hani Diyelim Senin Formun Upgrade Edilince Tema Yükleme Yerindeki Dosya Seç Olmuyacak Yada Dosya Seç Seçeneği İle Yüklenmiyecek Sadece mesela Şöyle URL İle Yüklenecek: www.st.10tl.net/tema/nameless/xxxxxx.xml Böyle URL Olarak Yüklenecek

Bunu bana mı söylediniz ? Benden alıntı yapmışsınız ya :)
Ne Zaman Dedin?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ne zaman yeniden forum açmaya başlayacapız?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Şuan yükseltme işlemi tamamlanmamış olabilir güncelleme bittikten sonra açılır eğer forum açmak istiyor iseniz size açabilirim özel mesaj ile bildirin.
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2012 Saat: 15:55)AdigeEmperor Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şuan yükseltme işlemi tamamlanmamış olabilir güncelleme bittikten sonra açılır eğer forum açmak istiyor iseniz size açabilirim özel mesaj ile bildirin.
Nasıl Açıyorsun Forum?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
http://pvpfrmtr.10tl.net/ Benim Forumunda Sürümünü Güncellermisiniz ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu upload işi ile Forum istatistiklerindeki (Prostats) mavi ve kırmızı küçük resimler gitti? Ondan mı kaynaklı yoksa yüklediğiniz eklentiden alakalı birşey mi?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
1.6.7 iyiydi :( genel bakış vs. vardı :(
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
anadoluforum.tk Versiyon 1.6.8 oldu ve tema bozuldu. Biri yardım etsin lütfen.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(04-06-2012 Saat: 23:49)Young Nickli Kullanıcıdan Alıntı: anadoluforum.tk Versiyon 1.6.8 oldu ve tema bozuldu. Biri yardım etsin lütfen.

Admin KP ► Şablon & Stil ► Temalar ► global.css ► Gelişmiş düzen

hiçbir değişiklik yapmadan kaydet butonuna basın.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

TÜM KONULARIM

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-06-2012 Saat: 00:47)ForumK Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-06-2012 Saat: 23:49)Young Nickli Kullanıcıdan Alıntı: anadoluforum.tk Versiyon 1.6.8 oldu ve tema bozuldu. Biri yardım etsin lütfen.

Admin KP ► Şablon & Stil ► Temalar ► global.css ► Gelişmiş düzen

hiçbir değişiklik yapmadan kaydet butonuna basın.

Teşekkürler.
+Rep
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(04-06-2012 Saat: 22:54)CaqLaRybak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1.6.7 iyiydi :( genel bakış vs. vardı :(
Evet :( Bu Sitenin Teması Bozuldu Birde Genel Bakış Felan Gözükmüyo :(
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Adminim Yeni çıkan pluginleri açtın mı bidaha kapanmıyor ilgilenirmisin?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping