Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adminler bir Göz atarmısınız Mümkünse.
Ben üye oldum oraya, çok da yavaş değil ama herşeyi buradan alıntı, töbe töbe illaki küfür ettirecekler. Şikayet başlığı da açtım ben oraya herşey bu siteden alıntı diye. Ama boşverin ya, kendilerini kandırıyorlar sadece.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-05-2012 Saat: 19:26)FeneRLyy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeş o sistem yavaş :D sen istek yapıyorsun sana adam manuel domain açıyor :D güncel ama yavaş bence 10tl.net'in üstüne yok.

Aynen onların sitesi otomatik değil.Yani 10tl.net sitesinin scripti var.Her yeni kayıtta direk o subdomaine Mybb'yi ve pluginleri yüklüyor.Ama onlar tek tek ftp ye girip MyBB dosyalarını ve plugin dosyalarını atıyorlar.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2012 Saat: 14:50)CWW Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben üye oldum oraya, çok da yavaş değil ama herşeyi buradan alıntı, töbe töbe illaki küfür ettirecekler. Şikayet başlığı da açtım ben oraya herşey bu siteden alıntı diye. Ama boşverin ya, kendilerini kandırıyorlar sadece.

Deneme amaçlı bir site açmıştım oradan. Beni Grafiker yapmışlardı. Buradan olduğumu öğrenince hem yetkimi almışlar hem de banlamışlar. İyi ki gitmemişim oraya. Her yer çocuk ve onların hayalleriyle doluydu. Bizim gibi olabileceklerini sanıyorlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2012 Saat: 15:29)Young Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-06-2012 Saat: 14:50)CWW Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben üye oldum oraya, çok da yavaş değil ama herşeyi buradan alıntı, töbe töbe illaki küfür ettirecekler. Şikayet başlığı da açtım ben oraya herşey bu siteden alıntı diye. Ama boşverin ya, kendilerini kandırıyorlar sadece.

Deneme amaçlı bir site açmıştım oradan. Beni Grafiker yapmışlardı. Buradan olduğumu öğrenince hem yetkimi almışlar hem de banlamışlar. İyi ki gitmemişim oraya. Her yer çocuk ve onların hayalleriyle doluydu. Bizim gibi olabileceklerini sanıyorlar.
Kendilerini Çok İlerleticek Sanıyolar İlerleseler En Fazla 200 Üye Burada 3000 Üye var Daha 67 Üyeleri var, Mr Kadir varya O İşte Mesela Önceden mybbfrm.tk Açtı Rankları Bu Siteden Aldı, O Sitede Bu Sitenin Temasını Almış Yanı Yasak Değilde Özentilikte Bu Kadar Olmaz.

(02-06-2012 Saat: 15:29)Young Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

[b]Deneme amaçlı bir site açmıştım oradan. Beni Grafiker yapmışlardı. Buradan olduğumu öğrenince hem yetkimi almışlar hem de banlamışlar. İyi ki gitmemişim oraya. Her yer çocuk ve onların hayalleriyle doluydu. Bizim gibi olabileceklerini sanıyorlar.
Kendilerini Çok İlerleticek Sanıyolar İlerleseler En Fazla 200 Üye Burada 3000 Üye var Daha 67 Üyeleri var, Mr Kadir varya O İşte Mesela Önceden mybbfrm.tk Açtı Rankları Bu Siteden Aldı, O Sitede Bu Sitenin Temasını Almış Yanı Yasak Değilde Özentilikte Bu Kadar Olmaz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2012 Saat: 15:29)Young Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her yer çocuk ve onların hayalleriyle doluydu. Bizim gibi olabileceklerini sanıyorlar.

Güzel yazmışsınız Grafikerim.
İsteyen istediği siteyi açmakta serbesttir açabilir fakat kopyalamak olmaz, 10tl için yapılan grafikleri açılan konuları vs izin almadan kopyalanamaz bu hem ahlaka hem de etiğe uygun değildir.sanırım editlemek ile kopyalamak arasındaki farkı bilmiyorla.Eğer ortada bir hırsızlık var ise elimizden gelenler sınırlıdır, bizim bahsi geçen siteye her hangi bir yaptırımda bulunmamız söz konusu olamaz buna yetkimiz de yoktur umarım anlamışınızdır.
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
başka nick ile site açma isteği bulundum :D bana diyo listeye alındınız siteniz açılacak 10tl.net'de sürümleri güncel olabilir ama 10tl.net kadar hızlı değiller ama baya güldüm :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Onların site çok saçma mybbde 10tl.net´den daha iyisi yok bence
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform