Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gsmert Bölüm Şefi Başvurusu
Ad & Soyad : Mert Balcı
Okul:Açık Lise Son
html bilgisi:Yüksek
css bilgisi:Orta
php programlama bilgisi:Çok Düşük
Daha önce Yetkili Olduğunuz Siteler : privatetanitim.10tl.net
Daha önce yaptığınız Programlarınız/siteleriniz:privatetanitim.10tl.net
Şuanki rep puanınız: 8
Geliştirdiğiniz elektronik devre ya da makine (veya tasarımı), patent v.b. var mı?:Henüz Yok !
Kendinizi yenilikçi olarak niteliyor musunuz? nasıl?:Kategorileri canlandırmayı çok severim boş bölümleri doldurmayı ve sevdirmeye bayılırım yeni şeyler getirerekden forumu canlandırırım(forum oyunları vb.)
Kendinizi birkaç kelime ile anlatmak isterseniz:Herkes tarafından sevilirim neşeli bir insanım başkasını üzmekden nefret ederim.Araştırmacıyım.Muhabbet etmeyi severim.

İlgileriniz İçin Çok Teşekkürler.

Çevrimiçi Olarak Geçirilen Zaman:5 Gün, 16 Saat, 55 Dakika

Not: Arkadaşlar Kayıt Olduğum zamana bakıldığında Günün büyük çoğunluğunu Destek forumda geçirdiğim belli oluyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hiç Repiniz Yok ve Üyelere Yardım Etmiyorsunuz Birde Şef Olmak İstiyorsunuz Hadi Repi Boş Geç, Yardım Etmek Çok Önemli Şimdi Bende Genel Şef Olmak İçin Çırpınıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben Forumu daha yeni keşfediyor.Ve bu günden sonra Bölüm Şefi olmak için Çalışacağım.Ve Online olma süre çok olduğu için Birçok Kişiye Yardımcı Olacağımdan eminim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-05-2012 Saat: 23:55)gsmert Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben Forumu daha yeni keşfediyor.Ve bu günden sonra Bölüm Şefi olmak için Çalışacağım.Ve Online olma süre çok olduğu için Birçok Kişiye Yardımcı Olacağımdan eminim.
Daha Yeni Keşfediyon Bak Niye Hemen Başvuru Yapıyon?Ben Hemen Bilgim Olmadan Admin Başvurusu Yapıyım Olurmu Öyle Lütfen Dikkatli Olalım Her Forumu Keşfedicem Diyen Başvuru Yapıp Yetkili Olursa vay Bizim Halimiz.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-05-2012 Saat: 23:52)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hiç Repiniz Yok ve Üyelere Yardım Etmiyorsunuz Birde Şef Olmak İstiyorsunuz Hadi Repi Boş Geç, Yardım Etmek Çok Önemli Şimdi Bende Genel Şef Olmak İçin Çırpınıyorum

Aynen ben şef olmak için ne kadar yardım ettimki kabul edildi sen hiç yardım etmiyorsun forum kurallarını bilmiyorsunuz kusura bakma ama çok uygunsuz şekilde bir başvuru yapmışsın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar Niye bu kadar karamsar konuşuyorsunuz?

Ben diyorumki Çok bol vaktim var ve birçoğunu burada geçiriyorum.Ve birçok kişiye yardımım dokunur diye düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-05-2012 Saat: 00:00)gsmert Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Niye bu kadar karamsar konuşuyorsunuz?

Ben diyorumki Çok bol vaktim var ve birçoğunu burada geçiriyorum.Ve birçok kişiye yardımım dokunur diye düşünüyorum.
Çok Zamanın varsa Yardım Edeceksin Bilmiyorsan Bile Araştır Cevabını Bul ve Yardım Et Üyeleri Kazanmış Olursun ve Senin Şef Felan Olmanı İsterler Püf Nokta Budur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-05-2012 Saat: 00:00)gsmert Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Niye bu kadar karamsar konuşuyorsunuz?

bu karamsarlık değil seni bilgilendirmekdir ona bakılırsa ben saat sabahın 8:30'undan akşam saat 19:30'a kadar online'ım c.tesi pazar haricinde online olmak değil yardımcı olmak önemli.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşım o zaman yardımın dokunduktan sonra başvur :D önceden başvurmanın bir manası yok çok saçma açıkça söyleyeyim adaylığa bile almazlar bence. İlk önce çırpın , yardım et madem boş vaktin var... Kendini bir kanıtla öyle başvur tekrar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam Arkadaşlar o zaman suanlık konuyu Kilitleyin.Bu konu burada dursun Daha sonra Açılır?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-05-2012 Saat: 00:04)Sho[C]k Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşım o zaman yardımın dokunduktan sonra başvur :D önceden başvurmanın bir manası yok çok saçma açıkça söyleyeyim adaylığa bile almazlar bence. İlk önce çırpın , yardım et madem boş vaktin var... Kendini bir kanıtla öyle başvur tekrar
Heh Tam Dedin Önce Başvuru Yapıcan Yardım Etmeden Adaymı Olucan Sanıyorsun Sen?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
gsmert yani alınma biz sana karşı değiliz sadece bilgilendiriyoruz. Yoksa yönetime birinin katılması kötü bir şey değil. Sadece kendini kanıtla ilk önce uygula sonra başvur böylece şimdiden boşa vakit kaybetmemiş olursun.

Saygılar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-05-2012 Saat: 00:12)Ares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sayın gsmert rütbeyi almadan önce sizin yapmıs olduğunuz paylasımları yardımları sayın adminin görmesi gerekir ve son karar onlarındır sen yeterki çaba göster emeklerin karşılıksız olmayacaktır ve başarılar diliyorum :)

Teşekkürler ve Su konuya girip düzgünce anlatan ilk sen olduğun için +rep
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-05-2012 Saat: 00:12)Ares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sayın gsmert rütbeyi almadan önce sizin yapmıs olduğunuz paylasımları yardımları sayın adminin görmesi gerekir ve son karar onlarındır sen yeterki çaba göster emeklerin karşılıksız olmayacaktır ve başarılar diliyorum :)
Çok Haklısın :)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar :)
Tekrar Genel Şef...
ÜCRETLİ TASARIM İŞLERİNİZ YAPILIR !
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-05-2012 Saat: 00:34)wolfteamci Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar :)

Teşekkürler ama suanda bek bir beklentim yok ama hedefimi belirledim artık çok yardım sever olucam :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yani Yardım Etmiyorsun Ama Başarılar Yardım Etmek Ne Kolay İstersen Admin Bile Olursun Ama Çok Bilgin Olmalı Ben Nasıl Olduysam Sende Olabilirsin Yardım Et Berki Yardım Edersen 2Gün Sonra Olucan Belli Olmaz Admin Yardım Ettiğini Görsün.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yardım etmek istiyorsan; çok hızlı olman, online sürenin fazla olması, bilgin olması ve online sürenin çoğunu burada geçiriyor olman lazım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-05-2012 Saat: 14:33)Young Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yardım etmek istiyorsan; çok hızlı olman, online sürenin fazla olması, bilgin olması ve online sürenin çoğunu burada geçiriyor olman lazım.
Bak Ben Ne Zamandır Yardım Ediyom Ama Doğrusu Admine Sordum Dediki sende değil ama bende zaman eksik.
bazı şeylere bakıp ilgileneceğim.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

-

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping