Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logoyu nasıl değiştirebilirim ?
Arkadaşlar logoyu nasıl değiştire bilirim yüklediğim temanın logosu kalsın istemiyorum lütfen yardım edin.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Yukardaki sorun çözüldü benim sorunum sitede avatar eklerken ,Avatarlar için maksimum boyutlar: 100x100 pixel.
Avatarlar için maksimum dosya boyutu: 10 KB.

Avatar için maksimum 10KB.'yi değiştirebilirim miyim eklemek istediğim hiçbir avatarı kabul etmedi boyutu uygundu ama dosya boyutu 10KB.'den fazla hep avatarların ne yapabilirim. :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şablon & Stil > Temalar > Kullandığınız Tema > [Orda biraz sayfayı aşağı indirin "Forum Logosu" bölümünü görceksiniz. Orda bulunan yere logo'nun adresini yazın]
(Tema özelliklerini Kaydet) butonuna tıklayın, tamamdır.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok teşekkürler ben birşey daha sormak istiyorum admin kullanıcı paneli ingilizcede onu nasıl türkçeye çevirebilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yönetim panelinizden: Configuration > Settings > Control Panel Preferences (Global) >> English (American) 'ı, Türkçe UTF-8 olarak seçin, kaydedin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok ama çook teşekkür ederim çok yardımcı oldun çok sağol. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne demek :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ya çok fazla soru soruyorum biliyorum ama daha yeni öğreniyorum o yüzden.

Şimdi ben alt forum açtığım zaman 1 veya fazla gibi şeyler yazıyor alt forumu göstermiyor bunu nasıl gösterecek.

17605344.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2010 Saat: 21:05)İmmorTal Angel Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ya çok fazla soru soruyorum biliyorum ama daha yeni öğreniyorum o yüzden.

Öncelikle burası Soru&Cevap Köşesi, istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz ve bilmemek ayıp değil sormamak ayıp :D

Sorununuza gelirsek:

Yönetim Panelinizden, Yapılandırma > Ayarlar > Forum Anasayfa (index) Seçenekleri (tıklayın)

Anasayfada Gösterilecek Alt Forum Sayısı => 1 yazan yeri 99 olarak değiştirin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2010 Saat: 21:22)AloneBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-09-2010 Saat: 21:05)İmmorTal Angel Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ya çok fazla soru soruyorum biliyorum ama daha yeni öğreniyorum o yüzden.

Öncelikle burası Soru&Cevap Köşesi, istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz ve bilmemek ayıp değil sormamak ayıp :D

Sorununuza gelirsek:

Yönetim Panelinizden, Yapılandırma > Ayarlar > Forum Anasayfa (index) Seçenekleri (tıklayın)

Anasayfada Gösterilecek Alt Forum Sayısı => 1 yazan yeri 99 olarak değiştirin.

Her sorunuma çözüm buluyorsun çook teşekkür ederim :))
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Önemli değil, Bu arada sitenin dili ingilizce, onu türkçe yapmak istiosan:

Yapılandırma > Ayarlar > Genel Konfigürasyonu (tıkla)
Açılan sayfada Varsayılan Lisan --> English (American) ' ı Türkçe UTF-8 olarak değiştirebilirsin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2010 Saat: 21:33)AloneBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Önemli değil, Bu arada sitenin dili ingilizce, onu türkçe yapmak istiosan:

Yapılandırma > Ayarlar > Genel Konfigürasyonu (tıkla)
Açılan sayfada Varsayılan Lisan --> English (American) ' ı Türkçe UTF-8 olarak değiştirebilirsin.

Onu halletimde yine bir sorunum var temanın arkaplan resmi çok pembeydi ben değiştirdim ama arkaplan beyaz çıktı yani eklediğim resim çıkmadı onu nasıl yapıcam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nerden değiştirdin, ona göre söyleyelim
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2010 Saat: 21:48)AloneBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Nerden değiştirdin, ona göre söyleyelim

ya stil şablonlar bölümünde temanın üstüne tıkladım ordan global.css

sayfasına girip arkaplan yazan yere ekledim. Ama olmadı .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
En üstteki boşluğa ekliceksin, şöyle olması lazım:

Kod:
url(resimadresi) fixed
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2010 Saat: 22:01)AloneBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: En üstteki boşluğa ekliceksin, şöyle olması lazım:

Kod:
url(resimadresi) fixed

yaa tam olarak anlayamadım yukarda boşluk yok ki resim ile anlatamaz mısın ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2iw5ch0.jpg

Oraya

Kod:
url(arkaplanresmin) fixed

bunu yazıcaksın
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2010 Saat: 22:22)AloneBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 2iw5ch0.jpg

Oraya

Kod:
url(arkaplanresmin) fixed

bunu yazıcaksın

Bende oraya ekliyordum ama sorunda zaten upload sitesindenmiş teşekkürler yardımın için :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
benim sorunum sitede avatar eklerken ,Avatarlar için maksimum boyutlar: 100x100 pixel.
Avatarlar için maksimum dosya boyutu: 10 KB.

Avatar için maksimum 10KB.'yi değiştirebilirim miyim eklemek istediğim hiçbir avatarı kabul etmedi boyutu uygundu ama dosya boyutu 10KB.'den fazla hep avatarların ne yapabilirim. :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yönetim paneli > Yapılandırma > Kullanıcı Kayıdı ve Profil Seçenekleri :

Orda bulunan listedeki iki ayarı dilediğiniz gibi yapın:

1- Maksimum Avatar Boyutları
2- Yüklenilebilecek Maksimum Avatar Büyüklüğü
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çook teşekkürler ben birde yeni mesaj var yok onları değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirm ?

ve birde avatar mesaj yazdığımda küçük olarak çıkıyor o nasıl büyür ?
Birde Katılım Tarihi yanlış yazıyor oda düzeltilebiliyor mu ?

760e4b6e.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

500000 -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping