Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumuma Jquary Panel Ekledim !
Arkadaşlar burdakine benziyor ama biraz daha şık ve güzel . .js dosyalarını ekledim ve oldu isteyen arkadaşlara kodları verebilirm belki ilerde . Bakmak için : www.wolfteamcilar.10tl.net en üstteki burdakine benzer panel ama biraz daha şık .
Tekrar Genel Şef...
ÜCRETLİ TASARIM İŞLERİNİZ YAPILIR !
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
baana verirmisn
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunu ekleyenler vardı zaten .s
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
çok beğendim keşke bizimde imkanımız olsaydı o tarz yapmaya :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kodları paylaşılmadı ama değilmi ? Ben bu forum hariç hiçbirinde jquary panel görmedim bir ara canlı-forum'da vardı oda kaldırdı galiba.
Tekrar Genel Şef...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kodları hatta herşeyi destek sitesi gibi yapmak yerine yeni bir şeyler yapsanız daha iyi olur bence.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-05-2012 Saat: 21:23)CaqLaRybak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: kodları hatta herşeyi destek sitesi gibi yapmak yerine yeni bir şeyler yapsanız daha iyi olur bence.
Ama çok güzel :D Sitemin en alttaki footeri ve güncel duyurular panosu buradakinin aynısı ama jquary panel daha şık ve güzel .
Tekrar Genel Şef...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
son durum ne butarz değiştirerek yapabiliyomuyuz ???
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Destek sitesinin jquary paneli özel olarak düzelştirilmiştir...
Yani hiç bir yerde böyle düz bulamazsınız. bende söylemiştim güzel durmuo die ama sonradan bir tek bizde düz olduğunu farkettim :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet birtek sizde düz bence öbürküsü daha şık duyuror :)
Tekrar Genel Şef...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok Güzel Bizdede Olmasını İsterdim Şahsen Kodlar Paylaşılır Umarım :S
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güzelmiş paylaşılsa keşke

-------------------------------------------------------------

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üzügünüm ama paylaşmıycam .
Tekrar Genel Şef...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
netten biraz araştırıp birazda kafa patlatınca bulunabileceğini düşünüyorum şimdi havamda değilim bulursam seve seve paylaşırım ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-05-2012 Saat: 21:34)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Destek sitesinin jquary paneli özel olarak düzelştirilmiştir...
Yani hiç bir yerde böyle düz bulamazsınız. bende söylemiştim güzel durmuo die ama sonradan bir tek bizde düz olduğunu farkettim :)

Şefim MyBB nin forumunda da böyle düz değil miydi ? Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa ?
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping