Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bence Postbitde Takım Görünsün(Resimli)
Merhaba destek forumu her nekadarda webmaster forumu olsada futbol aşkı olan kişiler ile dolu :) bence postbitde takım olmalı takım iconu yada takım ismi takdir admin ve yetkililerin İyi Forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
eğlenceli olur :) ama nede olsa bize heryer trabzon fark yapmaz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-05-2012 Saat: 15:32)kemfaz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: eğlenceli olur :) ama nede olsa bize heryer trabzon fark yapmaz

şöyle bir şeyde var umarım olursa futbol magandaları kendini burada göstermez.Son zamanlarda forumlarda bloglar heryerde bu internet kullandıgını sanan arkadaşlar bir çok siteyi futbol muhabbeti ile batırıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
benimki espiriydi yanlış anlamayın yanlış anlasanızda böyle konu açarak ilk başlatmış olan siz olmuş oldunuz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-05-2012 Saat: 15:39)kemfaz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: benimki espiriydi yanlış anlamayın yanlış anlasanızda böyle konu açarak ilk başlatmış olan siz olmuş oldunuz :)

iyide ben seni kastedmedim :D bu şakayı bir çok arkadaşım yapar güler geçerim :D o yönden sorun yok ben başka kişiler için söyledim :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
problem yok ozaman tek cevap yazan olarak üstüme alındım özürdilerim :D bide tepkilere veya desteklere açık olun. Eğer bi öneride bulunduysanız uygulanıp uygulanmayacağı açısından tartışılmalıdır :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-05-2012 Saat: 15:45)kemfaz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: problem yok ozaman tek cevap yazan olarak üstüme alındım özürdilerim :D bide tepkilere veya desteklere açık olun. Eğer bi öneride bulunduysanız uygulanıp uygulanmayacağı açısından tartışılmalıdır :D

Haklısın kardeşim özüre gerek yok :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence gerek yok. Tabi adminlerin kararı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping