Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FeneRLyy Bölüm Sefi Başvurusu
Ad & Soyad : Refik Can Demir
Okul:Açık Lise 2
Varsa twitter ve facebook profilleriniz: Facebook | Twitter
html bilgisi:Yüksek
css bilgisi:Orta
php programlama bilgisi:Çok Düşük
diğer bilgileriniz: Photoshop bütün serileri,Dreamweaver 8,Dreamweaver Cs5
Daha önce Yetkili Olduğunuz Siteler : ForuMario(Devam Etmekte),Yuphi,NeserForum,Support.10tl.Net,Webasker.Net
Daha önce yaptığınız Programlarınız/siteleriniz :Canlı Forum | Blog Vitamin | Blog-Vitamin | OdevForum.Tk(kurulum ve bir çok şeyi bana ait arkadasımın sitesi) | ForuMario(kurulum ve bir çok şeyi bana ait arkadasımın sitesi)
Şuanki rep puanınız: 8

Geliştirdiğiniz elektronik devre ya da makine (veya tasarımı), patent v.b. var mı?:Henüz Yok !
Kendinizi yenilikçi olarak niteliyor musunuz? nasıl?:Kategorileri canlandırmayı çok severim boş bölümleri doldurmayı ve sevdirmeye bayılırım yeni şeyler getirerekden forumu canlandırırım(forum oyunları vb.)
Kendinizi birkaç kelime ile anlatmak isterseniz:Herkes tarafından sevilirim neşeli bir insanım başkasını üzmekden nefret ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu rütbeyi fazlısıyla hakediyorsun. Bunu karanlık-61'e Ö.M. olarak göndermeyi unutma
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-05-2012 Saat: 18:42)W7selim Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Bu rütbeyi fazlısıyla hakediyorsun. Bunu karanlık-61'e Ö.M. olarak göndermeyi unutma

teşekkürler tamam yollarım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Açıkçası olmanızı çok isterim.

Başarılar :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu rütbeyi hakettiğni düşünüyorum :) Başarılar :)
Tekrar Genel Şef...
ÜCRETLİ TASARIM İŞLERİNİZ YAPILIR !
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-05-2012 Saat: 18:53)CaqLaRybak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Açıkçası olmanızı çok isterim.

Başarılar :)
Teşekkürler adminlerin taktiri :)

(10-05-2012 Saat: 18:56)Nuris Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu rütbeyi hakettiğni düşünüyorum :) Başarılar :)
Çok teşekkür ederim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sizide o forum takımında görmek beni mutlu eder :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-05-2012 Saat: 19:00)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sizide o forum takımında görmek beni mutlu eder :)

Teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forum takımında isminin yer alması beni çok mutlu eder :) Başarılar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-05-2012 Saat: 19:16)berke_55 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forum takımında isminin yer alması beni çok mutlu eder :) Başarılar

teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnşallah Olursun Başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-05-2012 Saat: 19:40)Mr Kadir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İnşallah Olursun Başarılar.

Teşekkürler kardeşim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benden Bile Çok Hakediyorsun Kod Bilgin Çok İyi Senin :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-05-2012 Saat: 23:29)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benden Bile Çok Hakediyorsun Kod Bilgin Çok İyi Senin :)
teşekkürler

(10-05-2012 Saat: 23:37)Ares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kodlama Bilgisi 0 Mybb Bilgisi idare eder Daha Öğrenecek çok şeyi var ve erken..
Kodlama bilgim 0'mı nerden biliyorsun bunu 1 tablo tasarımı yaptım diyede amatör değilim div kodlamayıda elbet bilirim ama bunu sadece kendi tasarımlarıma yaparım buda aklında bulunsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
senin dediğini anladım tablo bir css değil :D tutupda tablo çalışmam diyemezdim :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ares Boşver Kardeş Bilgisi varsa var Yoksa Yok Adminin Kararı Değilmi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-05-2012 Saat: 12:03)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ares Boşver Kardeş Bilgisi varsa var Yoksa Yok Adminin Kararı Değilmi

admin'in kararı olabilir ama bu konu altındaki yorumların benim için önemi çok şu ana kadar sadece Ares'den olumsuz cevap aldım oda 1 kere tablo kodlamama denk geldi :D bunun dışında div'de biliyorum bunu mesajda kendisine belirttim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hak Ediyorsun Diyecek Birşey Yok Ama Admine Bağlı Karar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-05-2012 Saat: 20:26)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hak Ediyorsun Diyecek Birşey Yok Ama Admine Bağlı Karar.

saol kardeşim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağol Diyecek Birşey Yok :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform