Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir 10tl.net Sitesini Hack' lemek Kolay mı?
Arkadaşlar en çok korktuğum şeydir. O kadar uğraş verdikten sonra hacklenirse ben MYBB alanında biterim, bir daha hiç başlamamak üzere.
Tamam ben hacklere karşı korunma konusunu felan okudum. Ancak aklımda şu soru var.

10TL.NET sitesini önüne her gelen hacker ben şu siteyi hackleyim diyebilir mi?
Yoksa bir üyelik, bir rütbe, ......, bir şey mi lazım ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hacklemek geniş bir kavramdır. ancak şu sıralar kendini hacker sanan -ki olmayan- kişiler forum sahiplerince admin yapıyorlar. böylece foruma index atıyorlar. neyse sorunuza cevap vereyim.

Hacklemek kolay değildir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sen tanımadıgın kışilere admin panel teslim etme hacker olan kişi ise 1 sitedeki her siteleri hackler çunku tek sunuculu bu 10TL.NET paneli kimseye teslim etmiyecen
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hacker'lik kolay birşey değil çok bilgi gerektiriyor. Açıkları ne üzerine arıyacaklarını vb bilmeleri gerekiyor. Okadar bilgiye sahip bir insan free domain hacklemek için uğraşmaz. Herkeze admin panelinizi felan verirseniz sitenize index atarlar. Ben buna hacklemek demiyorum. Herneyse ne ama hacklemek değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kod:
Uyarı: Burada Yanlış Giden Bir Şeyler Var!
hboforum.10tl.net sayfasında, kötü amaçlı yazılım dağıttığı bilinen enaniyet.com sitesine ait içerik var. Bu siteyi ziyaret ederseniz bilgisayarınıza virüs bulaşabilir.
Google, devam etmeniz halinde bilgisayarınıza yüklenebilecek kötü amaçlı yazılımlar tespit etti. Bu siteyi daha önce ziyaret ettiyseniz veya güvendiğiniz bir siteyse, bu kötü amaçlı yazılımlar siteye kısa bir süre içinde eklenmiş olabilir. Şu anda bu siteyi açmamanızı tavsiye ediyoruz. Yarın yeniden deneyebilirsiniz ya da başka bir siteye gitmeyi düşünebilirsiniz.
Sitelerinde kötü amaçlı yazılımlar tespit ettiğimizi enaniyet.com yönetimine daha önce bildirmiştik. enaniyet.com sitesinde tespit edilen sorunlarla ilgili daha fazla bilgi için Google Güvenli Tarama tanı sayfası bağlantısını ziyaret edin.

Bu yazıyı okuyun ve gerekeni yapın.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne yapıcagımı bilmiyorum bir hata var forumda ondan kaynaklanıyor. Profilinize attığım linke bakarmısınız lütfen konu linki.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-05-2012 Saat: 17:50)LavuKPlayeR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne yapıcagımı bilmiyorum bir hata var forumda ondan kaynaklanıyor. Profilinize attığım linke bakarmısınız lütfen konu linki.
Bu hatadan değil başka bir yerden aldığın bir içerik yüzünden siteniz google tarafından engelleniyor.Bu içerik şu adresden almışsınız;
Kod:
enaniyet.com
burdan yada bu siteyle ilgili içerik kaldırın.
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Parse error: syntax error, unexpected '<', expecting '}' in /var/www/vhosts/ftp/10tl.net/httpdocs/mybb1.6.4/inc/functions_post.php(638) : eval()'d code on line 9

Şu hata yüzünden konuları göremiyorum ki içeriğe bakıp sileyim ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-05-2012 Saat: 21:18)LavuKPlayeR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Parse error: syntax error, unexpected '<', expecting '}' in /var/www/vhosts/ftp/10tl.net/httpdocs/mybb1.6.4/inc/functions_post.php(638) : eval()'d code on line 9

Şu hata yüzünden konuları göremiyorum ki içeriğe bakıp sileyim ?
Bu hatayı ve konuyu anlatan admin nikli admine özel mesaj gönderin.

Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim sen kimseyi Kurucu almazsan Kolay kolay hacklenmez..
Direk 10TL.NET e saldırmaları lazım ki buda okadar kolay değil.. yapsa yapsa SQL açığından 5-6 kişi hackleyebilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hacker'lik kolay birşey değil çok bilgi gerektiriyor. Açıkları ne üzerine arıyacaklarını vb bilmeleri gerekiyor Bunun icinde Cok Zor Diyorum Birde Duydunuzmu Bilmiyorum Ama Alman Hackerleri Hersene Türkiyeye Giris Yaptiklarinda Çoğu Siteyi Ele GeçiriyoRlar O yüzdende Dikkat etmenize Soylerim Çünkü Gecensene 10Bin Üyelik 2tane Forum Sitemi Hacklemislerdi...Oyuzden Dikkat Edin Derim...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
teee 2012 eki konuyu hortlatıyorsunuz ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform