Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yardım !!!!
Arkadaşlar bir domain aldm herşey tam ama mybb temasını kurmak istiyorum kurulmuyor siteye yardım eder misinizi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yardımcı olurum hocam Sorununuz Tam Olarak nedir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ekleyin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-07-2023 Saat: 19:17)stureZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: yardımcı olurum hocam Sorununuz Tam Olarak nedir

instagram var mı hocam ordan yazaym
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-07-2023 Saat: 20:42)Seytan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-07-2023 Saat: 19:17)stureZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: yardımcı olurum hocam Sorununuz Tam Olarak nedir

bilall.php
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-07-2023 Saat: 12:45)stureZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-07-2023 Saat: 20:42)Seytan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

bilall.php
gönderdim hocam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
www.yoursitename.com/admin bölümünden MyBB Admin panelimize giriyoruz.

MyBB Admin Panelinizin menülerinden o sayfadaki Themes & Templates sekmelerine giriyoruz.
Dosya butonunu kullanarak arşivinizde temanın bulunduğu .xml dosyasını seçiyoruz.
Tema grubu bölümüne istediğiniz ismi vermekte özgürsünüz. Buradaki tavsiyemiz bir isim ile başlamanızdır çünkü temayı bulabileceğiniz için kalıpları daha rahat işleyebilirsiniz.
Sayfasında Advanced Download Archives olduğu için Versiyon Uyumluluğunu Yoksay seçeneğini seçiyoruz.
Ardından sayfanın en altında yer alan Download Theme butonuna tıklayarak temamızı kullanmaya başlıyoruz. Bu işlem .xml dosyanızın boyutuna göre değişiklik gösterebilir.
Yukarıdaki adımların sonunda .xml dosyanızı göndermiş oldunuz. İkinci bir adım var. Bu adımın aslında her temada yapılması gerekmiyor. Çünkü resim ve js dosyaları başka bir sunucudan çekilmektedir. Ancak bir çok temada temanızın arşiv çıktısındaki görseller veya js upload ettiğiniz dosya istenmektedir. Yani bu adıma MyBB Theme Kurulumu diyebiliriz.

MyBB Tema İndirme / Bölüm 2

Temanın Resmini veya JS Dosyalarını Gönderme
Temanızın arşiv çıktısındaki public_html veya Upload size dosyalarını web sitenizin ana dizinine yani public_html dosyasına sürükleyip direk gönderiyoruz. Böylece resimler ve js dosyaları yerlerini bulur.
Böylece temamız oluşturulmuş olup görseller ve js dosyaları yerinde durmaktadır. Bu işlemin ardından temanızı default yapabilir ve sitenizde tüm kullanıcıların bu temayı kullanmasını sağlayabilirsiniz. MyBB Tema yapma varsayılan işlemi için geniş ve görsel anlatımlı bakım yazımıza göz atabilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping