Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İnternet kurulumunda yaşadığım aksilik
evime türknet gigafiber bağlatmak için başvurdum. iki kişi geldi kurulum için. gelen adamlar genç, ve tecrübesiz duruyorlardı. evim 5. katta, 3. kata çıkan kablo varmış(eski yapılmış bir apartmandayım tabii). iki katın zeminini delmek istediler kabloları geçirmek için. doğalgaz borusunun yanından matkapla zemini delmeye çalıştı. olmadı diğer yanından bi delik açmaya çalıştı. olmuyor dediler, müteahhitin hatası dediler. ben bundan hiçbir şey anlamadım açıkçası, dışarıdan da kablo çekemiyoruz prosedürde yasak dedi(6-7 ay önce bağlattıran bir arkadaşımın kablosu dışarıdan geliyor). kurulum olmadı diyip bi anda çekip gittiler bir açıklama yapmadan. gerçekten nasıl delemediklerine hiçbir anlam veremedim, üçüncü kata kadar delik açılabilmişse burada niye açılamıyor? müşteri hizmetlerinden de bir şey çıkmadı kurulumu iptal ettik, yeni bi ekip gelmesini istedim de çok ıvır zıvır döndü ben yine de ikna olmadım orayı delemeyeceklerine. aboneliği iptal ettik ev arkadaşıma kayıtlıydı, kendi üzerimden tekrar başvuracağım. bu konuda bir bilgisi olan benimle paylaşabilir mi ya da ne olduğuna dair bir fikri olan?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sadece türknet var baska fırma yokmu ınternet cekecek baska fırma basvur
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-07-2023 Saat: 00:06)ByLegenDD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sadece türknet var baska fırma yokmu ınternet cekecek baska fırma basvur

daha iyi bi firma yok
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Git bir tesisatçıya o işi çözer zaten. Başvurursun gelirler sadece tesisatçının açtığı yerden kabloları geçirir kurulum yaparlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-07-2023 Saat: 19:52)Wenchernz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Git bir tesisatçıya o işi çözer zaten. Başvurursun gelirler sadece tesisatçının açtığı yerden kabloları geçirir kurulum yaparlar.

hiç uğraşasım gelmedi aynı fiyata 100mbps için başvurdum. tesisatçının ne kadar para alacağı belli değil, soruşturabilirdim ama.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2023 Saat: 21:41)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-07-2023 Saat: 19:52)Wenchernz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Git bir tesisatçıya o işi çözer zaten. Başvurursun gelirler sadece tesisatçının açtığı yerden kabloları geçirir kurulum yaparlar.

hiç uğraşasım gelmedi aynı fiyata 100mbps için başvurdum. tesisatçının ne kadar para alacağı belli değil, soruşturabilirdim ama.

Türknet'inde fiyat politikası saçma. Gigafiber altyapısı ile deli hız alan adamda aynı parayı ödüyor 100mbs alan bende.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2023 Saat: 23:18)Wenchernz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Türknet'inde fiyat politikası saçma. Gigafiber altyapısı ile deli hız alan adamda aynı parayı ödüyor 100mbs alan bende.

en azından turkcell gibi 24ü 225 yapıp 100ü 250 yapmıyor boş ver. hepsinin saçma. dışarıdan kablo çekmemeleri şirketin kararı mı yoksa başka bir yerden bir zorlama mı bilmiyorum ama şirketin kararıysa kendileri müşteri kaybediyor. eminim ki birçok kişinin evine dışarıdan gelecek şekilde bağlanmıştır daha önceden.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-07-2023 Saat: 14:59)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-07-2023 Saat: 23:18)Wenchernz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

en azından turkcell gibi 24ü 225 yapıp 100ü 250 yapmıyor boş ver. hepsinin saçma. dışarıdan kablo çekmemeleri şirketin kararı mı yoksa başka bir yerden bir zorlama mı bilmiyorum ama şirketin kararıysa kendileri müşteri kaybediyor. eminim ki birçok kişinin evine dışarıdan gelecek şekilde bağlanmıştır daha önceden.

Orası öyle zaten de ben 3 yıldır kullanıyorum memnum. Ama dediğim gibi fiyat işinizi çözmesi lazım "bence"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping