Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neden eskisi gibi değiliz?
Neden eskisi gibi değiliz?

Foruma ilk başladığım zamanları hatırlıyorum da ne zamanlar geçirmişiz. Farkında olmadan ne güzel arkadaşlıklar kurmuşuz aslında. Cahilliğimizden zamanında pek çok tartışmalar atışmalar yapmıştık. Aslında şimdi dönüp arkama baktığımda eski zamanlarda olan tartışmalarımızın, atışmalarımızın ne kadar da boş sebeplerden meydana geldiğini anlıyorum. Nereden nereyee. Eskiden online olanlar kısmında 100'ü geçik üye varken şimdilerde aktif 10 kişiyi görmek bile çok zor.. Maalesef o güzel dostlarımızla, arkadaşlarımızla, abilerimizle iletişimimizi koparmış bulunmaktayız. Bazen insan kendi kendine eski zamanlara çok özlem duyuyor. Devir değişti, insanlar değişti aslına bakarsak her şey bir hayli değişti. Boş vakitlerimizde forumlara zamanımızı ayırırdık şimdi ise herkesin işi gücü var. İşten güçten kafamızı kaldıramaz olduk. Burada benimle sohbeti olup yardımı dokunan bütün herkese çok teşekkür ederim. Admin bey olsun, TaaRRuz adminim, Ripbyrustavi, Mehmetext, Asi hocam, Helper, #Power, Beratım, Emsalsiz, Escobar,Muratbaykam, Novruz hoca, #Captain ,Saint , #Lykia ve hatırlayamadığım (uzun zaman olduğundan) bütün dostlarıma, abilerime,kardeşlerime, arkadaşlarıma, yardımcı olan herkese minnettarım. İki günlük dünya için birinizi bile kırdıysam affola. Hepinizin bende yeri çok büyük. Umarım bir gün tekrar bir yerde yollarımız kesişir. <3
2
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: EmreKRMN , TaaRRuz , ByLegenDD , Alex. , ASi , EmSaLSiZ , kaRanLık-61 , ROKS
Selamlar sevgiler güzel kardeşim <3
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: La Fontaine
cünkü forum siteleri eskisi gibi tutulmuyor bitti yani forum sitenin devri artık
Ara
Cevapla PGM
Ellerine sağlık çok güzel düşünüp,çok güzel yazmışsın.Günümüzde bu tür şeylere rastlamak,bu kadar güzel düşüncelere sahip insanlar ile tanışabilme fırsatına dahil olmak en azından benim için çok güzel oldu.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Ara
Cevapla PGM
Giderek üzdün bizi zaman..

Bu da benden:

https://www.youtube.com/watch?v=Nfr_MaidZFo
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: