Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eski Dostlara Bir Çağrı :)
Selam dostlar. Lafı çok uzun tutmayacağım, beni zamanında bilenler bilir. Eskiden buralarda çokça arkadaşlıklar kurmuştuk, çokça arkadaşlıklar bozmuştuk. Artık o zamana göre her birimiz çok daha olgun ve ciddi birer insan olduk. Burada edindiğim arkadaşlarıma bir çağrıda bulunuyorum. Birkaç kişiyle iletişimdeyim çok şükür, onları bu listeye dahil etmeme gerek yok sanırım :). Birçok arkadaşıma ulaşma imkanım yok, herhangi bir iletişim bilgileri de yok. Aklımda kalan isimleri yazacağım fakat eğer hatırlamadıklarım olursa gerçekten özür dileyerek onların da benimle iletişime geçmelerini rica ediyorum.
  • ASiPaTRoN, ASi. Kaan abi eğer bunları okuyorsan bana ulaşmanı istiyorum, anonim veya değil sadece ulaşmanı istiyorum.
  • Ainsworth. Atakan abi aslında sana Discord üzerinden yazmıştım fakat geri dönüş alamadım. Bana ulaşabilirsen çok mutlu olurum ^^
  • bretwskin. Berat, bana ulaşırsan çok mutlu olurum. Seninle ve Kaan abiyle en son 2018 yılında mesajlaşmışım. Bana lütfen ulaş.
  • bilsoft. Bilal abi bana ulaşabilirsen sevinirim. Bir e-postana mail göndermiştim. Seninle de iş yapmıştık, dertlerimi dinledin çocukken. Sen aklıma gelince "ömür törpüsü" sözcüğü geliyor çünkü bana bunu demiştin şakasına, umarım bu mesajı okur ve geri dönüş yaparsın. 
  • berartdemir. Berat selamlar. Seninle de çok samimiydik zamanında, 2019 Eylül ayında üniversiteye başlamıştım, o süreçte seni çok darladığımı hatırlıyorum. Eğer konuşmak istersen bana lütfen ulaş.
  • EmSaLSiZ. (https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=96856&pid=641363#pid641363) Seni hatırlıyorum Yusuf abi :). Bana ulaşırsan gerçekten çok sevinirim.
  • xoxox, Hypnos. Dostum seninle de çok sohbetimiz oldu diye hatırlıyorum, ismini görünce hatırladım. Bana ulaşırsan mutlu olurum.
  • Gameiro. Can... WebZeyrek anılarımız gözümde canlanıyor :') Lütfen bana ulaş.
  • Falcon, AUSXR. Oğuzhan, bir ara seninle takipleşiyorduk fakat şimdi yok. Umarım sana karşı bir hatam olmamıştır, tekrar iletişime geçmek istersen buradayım, bana ulaşmanı isterim :)
  • rayray93. Çizdiğim ilk temayı kodlamıştın, o zamanlar benim gözümde en bilgili kişiydin :) Eğer benimle iletişime geçersen seninle sohbet etmeyi çok isterim.
  • #Power. Seni bu nick ile hatırlıyorum Mert. Çizdiğim bir temayı da sen kodlamıştın, senden sonra ise artık çizdiklerimi kendim kodlamaya başlamıştım. Bana ulaşmanı isterim.

Şu an aklıma gelen isimler bunlar oldu, üstte de dediğim gibi eğer sohbetimiz olup da hatırlayamadığım bir arkadaşım varsa gerçekten özür dilerim. Eğer sizler de bana ulaşırsanız konuşmayı, sohbet etmeyi çok isterim.

İletişim adreslerim:
Instagram: https://www.instagram.com/mehmetext/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/mehmetkonukcu/
E-Posta: mehmetext68@gmail.com
Discord: Mehmetext#7414
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: kaRanLık-61
Selam Mehmet. Discord üzerinden yazdım sana, son mesajlarını göremiyorum maalesef. Dönüş yapamadığım için özür dilerim
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: mehmetext
#Power benim buyrun.
Ara
Cevapla PGM
Beni pek hatırlamazsın Mehmet ama senin temalarını az kullanmadık.. Bana şahsi olarak kattığın emekler için sana teşekkür ederim. <3
Ara
Cevapla PGM
Canımsın, ulaşacağım. <3
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dc adresin yanlış sanırım mehmet. Günceller misin @mehmetext
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-01-2023 Saat: 17:50)La Fontaine Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beni pek hatırlamazsın Mehmet ama senin temalarını az kullanmadık.. Bana şahsi olarak kattığın emekler için sana teşekkür ederim. <3

Bu mesaj mutlu etti, teşekkür ederim dostum :)

(11-02-2023 Saat: 16:27)ASi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Canımsın, ulaşacağım. <3

Kesinlikle bekliyorum :)

(14-02-2023 Saat: 20:28)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dc adresin yanlış sanırım mehmet. Günceller misin @mehmetext

Güncel, dönüş yapmıştım ama :)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bazen insan özlüyor giriyor işte.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Güncelleyelim.
5bo0ov6.png