Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otomatik kod ile kayıt sistemi
Merhaba, uzun zaman sonra tekrardan buradayım :)

MyBB Sisteminde oluşturulan kişiye özel otomatik kod ile kayıt sistemi var mı?

Davetiye sistemi gibi şu şekilde

Üye olacak kullanıcıya oluşturulan otomatik kodu yollayarak kayıt ekranında sorulacak "Üye Kodunuz" kısmına yazılacak. Sonrasında kayıt olabilecek.

Böyle bir eklenti var mı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet davetiye sistemi var fakat ücretliydi sanırsam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-01-2023 Saat: 20:47)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Evet davetiye sistemi var fakat ücretliydi sanırsam

Seni gördüğüme sevindim :)
Peki kayıtta Discordda var olduğu rolü otomatik veren bir script var mı?
Şu ikisini buldum ama çalışma mantığını pek anlayamadım.
  1. https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=983
  2.   https://github.com/opt-natter/discord-mybb-sync
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: leojely
Davet sistemiyle sorunu çözdüm. MyBB'nin resmi sitesindeki bir eklenti ile. Türkçeleştirmesini yaptım.

Şu sorunum var şimdi kaydolurken ben kullanıcının discord adresini girmesini istiyorum. Bunu nasıl sağlarım?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-01-2023 Saat: 22:36)alicanturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Davet sistemiyle sorunu çözdüm. MyBB'nin resmi sitesindeki bir eklenti ile. Türkçeleştirmesini yaptım.

Şu sorunum var şimdi kaydolurken ben kullanıcının discord adresini girmesini istiyorum. Bunu nasıl sağlarım?

MyBB'de ismi kullanıcı alanıydı galiba, admin panelden kullanıcı alanı ekleyip zorunlu yaparsan kayıt ekranında gösteriyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ve atmış olduğunuz eklentilere gelecek olursak, birincisi forumdaki olayları(bir üye kayıt olduğunda vs.) discord sunucunuza mesaj olarak bildiriyor. İkincisi de MyBB'deki grup izinlerini ve ayarlarını discorda ayarlıyor veya tam tersi. Discord konusunda MyBB'de destek çok az maalesef.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping