Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10tl.net genel değerlendirme
arada bir açıp bakıyorum bu siteye. zamanında keşfettiğim ilk sitelerdendi. tasarım isteklerimi buradan karşılar, arada bir takılırdım. denetleme ekibiydi falan derken forumda oluşan haksız rekabet veya dengesiz güçlerin arasında bizde ezildik. çocukluk aklı mıdır bilmiyorum burada yetki sahibi olmayı istemek falan çoktu herkeste. admine sinirli olduğum bir konu da budur. tahmin ediyorum yaşı 30 40 var. kendinden belki 10-15 yaş küçük bu arkadaşlara bir resim parçasını, rank denilen bu şeyi çok mu görmüş. yani denetlemesiymiş falan bende heveslenirdim, sanki kamu dairesindeymiş gibi öyle sıra beklerdik. şimdi siteyi bu halde görmekte üzmüyor değil. @admin eğer siteyi kapatmayı düşünürseniz ileride, lütfen kapatmadan önce iplogs veya privatemessages gibi tabloların tikini işaretlemeyerek destek forumunun veritabanını paylaşın. :) ben arada bir kurar, anı tazelerim. çünkü hala eski konularıma falan girip bakıyorum. fakat site %100 ölmüş değil. mesela destek forumunu olduğu gibi ayrı bir foruma taşıyıp, xenforo'ya geçmek sitedeki ziyaretçi sayısını 10'a katlar diye düşünüyorum. çoook çeşitli konualr var çünkü. seo konusunda xenforo, mybb'den 4-5 tane ediyor. yani daha kaliteli.

bazı forumlar var mesela technopat gibi. o ortam, 2015-2016 yıllarında burada vardı. bu forumu herkes destek forumu değil de daha farklı hissettiği için kullanıyordu. mesela ben yeni aldığım ekran kartlarını paylaşırdım.

https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=95925&pid=634110#pid634110
bu kahpe adam pro35x benim her şeyime kötü yorum yapardı bak yine denk geldim.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: TaaRRuz , kaRanLık-61
hahaha ya konuyu görünce bi duygulandım. 2017 yazında gelmiştim foruma, 5 yıl geçmiş dile kolay..

güzel anlarımız da oldu, admin beye baş kaldırışlarımız falan da oldu :) güzel dostluklar kurduk mu, kurduk elbet. kimse kalmadı o günlerden, iletişimimin tek tük sürdüğü mehmet var bir tek.

tekrardan aynı aktiflik olsa da, aynı ortam olmaz artık. bizim kadar heyecanlısı, fırlaması gelmez bu foruma...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: leojely
" çocukluk aklı mıdır bilmiyorum burada yetki sahibi olmayı istemek falan çoktu herkeste."

buna aşırı katılıyorum imzamdan belli zaten olay
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Eskiler güzeldi. Her ne kadar biraz sisteme karşı isyanınız olsada,bana göre çok bilgili ve akıllı bir bireysiniz.Yaşınızı bilmiyorum ancak ileride çok çok başarılı olacağınıza eminim.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping