Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9 yıl olmuş...
Foruma kayıt olalı tam 9 yıl olmuş, dile kolay :) Uzun uzun bana emeği dokunan herkese teşekkür etmek ve içimden geçenleri yazmak isterdim fakat maalesef 9. yıla pek mutlu olmadığım bir modda girmek nasip oldu. Bugün sevdiğim işi yapıyorsam, yurtdışından birlikte çalıştığım şirketler var ise, kendi gelirimi elde edebiliyorsam; bunda en büyük ve ilk pay şüphesiz 10tl.net'e aittir. Son yıllarda forum sitelerinin kaderi gereği pek aktif olamasa da, siteyi bugünlere kadar getirdiği için başta admin bey olmak üzere forumda tanışmış olduğum tüm arkadaşlarıma ve üzerimde emeği olan tüm hocalarıma çokça teşekkür ediyorum.
10. yıla mutlu bir şekilde girebilmek dileğiyle :)
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: kaRanLık-61 , TaaRRuz , EmSaLSiZ , La Fontaine
Selamlar, ne işle meşgulsünüz?
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-07-2022 Saat: 13:31)Arch Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar, ne işle meşgulsünüz?

Selam, arayüz tasarımı ve kullanıcı deneyimi üzerine çalışıyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Arch
12-20-2014 'de kayıt olmuşum :) 8 sene olmuş
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-07-2022 Saat: 01:57)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 12-20-2014 'de kayıt olmuşum :) 8 sene olmuş

Uğrar mıydın buralara Eyüp? : )
Lise 1 ya da 2'deydim sanırım, ConfigMyBB diye forumumuz vardı hatırlar mısın bilmiyorum, o kadar emeğimiz MyBB'deki saçma bir açık yüzünden hiç olmuştu...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arada uğruyorum bakıyorum neler olmuş diye burada. Seni hatırlıyorum ama forumu hatırlamıyorum :)
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Escobar
Yaşlanmışınız.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: leojely , kaRanLık-61 , Escobar
(19-07-2022 Saat: 01:52)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Foruma kayıt olalı tam 9 yıl olmuş, dile kolay :) Uzun uzun bana emeği dokunan herkese teşekkür etmek ve içimden geçenleri yazmak isterdim fakat maalesef 9. yıla pek mutlu olmadığım bir modda girmek nasip oldu. Bugün sevdiğim işi yapıyorsam, yurtdışından birlikte çalıştığım şirketler var ise, kendi gelirimi elde edebiliyorsam; bunda en büyük ve ilk pay şüphesiz 10tl.net'e aittir. Son yıllarda forum sitelerinin kaderi gereği pek aktif olamasa da, siteyi bugünlere kadar getirdiği için başta admin bey olmak üzere forumda tanışmış olduğum tüm arkadaşlarıma ve üzerimde emeği olan tüm hocalarıma çokça teşekkür ediyorum.

çoğu grafikerin, developerın çıktığı forum burası. az çok türkiyedeki forum sistemine şekil verdi.
Ara
Cevapla PGM
Yani buraya neler neler yazılır gerçekten. 10tl.net hepimize çok büyük katkılar sağladı, gelişmemiz için imkanlar verdi açıkçası. Ben de 2014'te kayıt olmuştum. Tabi o zamanlar ücretsiz forum açmak falan çok gözde bir olaydı be :') O zamanlar 8. sınıftaydım. Tabii çevremdekiler sürekli bilgisayar ile uğraştığım için bana hep boş işlerle uğraşıyorsun derlerdi. Şu an ise "bana da yazılım öğret" diye diye beni yoruyorlar. O zamanlar bana önem verilseydi belki çok daha iyi yerlerde olacaktım. 10tl.net sayesinde HTML, CSS öğrendim. Direkt bu siteden öğrendim diyemem ama bana yol gösterenler oldu, neyin nasıl olacağını söyleyenler oldu. Onlara çok teşekkür ederim. Şimdi ise 2 önlisans mezunuyum, nasip olursa yazılım mühendisliğine geçiş yapacağım. Ve unutmadan... https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99345. Konuyu 3 yıl önce açmışım, o yüzden bayağı karmaşık bir şekilde yazmışım, siz ona odaklanmayın :) Forumdan edindiğim birkaç arkadaşım var. Onlarla sohbet & muhabbet etmek güzel oluyor. Beni tanıyan ve iletişimde olmak isteyen varsa hem imzamdaki sayfamdan hem de https://mehmetext.github.io/ buradaki linklerden ulaşabilir. İyi ki varsın 10tl.net, yazılıma adım attığım yer.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
1
1
Cevapla PGM
(19-07-2022 Saat: 01:52)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Foruma kayıt olalı tam 9 yıl olmuş, dile kolay :) Uzun uzun bana emeği dokunan herkese teşekkür etmek ve içimden geçenleri yazmak isterdim fakat maalesef 9. yıla pek mutlu olmadığım bir modda girmek nasip oldu. Bugün sevdiğim işi yapıyorsam, yurtdışından birlikte çalıştığım şirketler var ise, kendi gelirimi elde edebiliyorsam; bunda en büyük ve ilk pay şüphesiz 10tl.net'e aittir. Son yıllarda forum sitelerinin kaderi gereği pek aktif olamasa da, siteyi bugünlere kadar getirdiği için başta admin bey olmak üzere forumda tanışmış olduğum tüm arkadaşlarıma ve üzerimde emeği olan tüm hocalarıma çokça teşekkür ediyorum.

Nice yıllara:)
1
Ara
Cevapla PGM
O güzel anıları biriktirdiğim yer.. Burayı bulmam da emeği geçen herkese şükranlarımı sunarım..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: EmSaLSiZ , Escobar
Vay be
Cevapla PGM
Vay be zaman ne çabuk geçmiş
Ara
Cevapla PGM
Zaman hızlı. Nice güzel anılarınız olması dileğiyle.
1
Ara
Cevapla PGM

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping