Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı
     
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yapılan terbiyesizlik hk.
#1
Ben dün tüm kendi yorumlarımı ve konularımı editlediğim halde, herşeyin eskiye döndürülmesi nasıl bir terbiyesizliktir. Size hesabımı silmenizi söyledim silmediniz.

Kendi hür irademle her şeyimi editledim, ve tekrardan kaydımı silmenizi söyledim.

Ya adam gibi hesabımı kaldırın yada profilime karışmayın, ben uğraşıp her şeyi editliyorum siz haddiniz olmayan bir şey yaparak her şeyi geri alıyorsunuz yaptığınız saygısızlık değilde nedir???
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#2
Olan şeyi anlatayım.

Siz, bir "onursal üye" iken, yorumlardaki hatalı kısımları düzeltmek için size verilen "edit" yetkisini kötüye kullanıp, yüzlerce yorumunuzu komple sildiniz.
Evet, daha önce benden istemiştiniz (daha doğrusu birileri istemişti, kim nezaman hatırlamıyorum). Verdiğim cevap şu idi, buraya da yazayım tekrar:

- Tüm içeriği toplu silmek gibi bir uygulamamız yok, olamaz da. Ozaman yazışmalardaki bütünlük ve varolan forumun içeriği etkilenir, bozulur.
- İçinden sadece, sizi çok rahatsız eden, kişiliğinizi zor durumda bırakan ya da bariz olumsuz bir şey varsa, onu sileriz dedim...
- Burası sizin özel forumunuz ya da whatsaptaki özel mesajlarınız değil ki kontrolü komple sizde olsun, istediğiniz gibi yazın silin. Burası kamuya açık bir forum. İlk yazarken de bunu bilerek yazdınız. (Buna ragmen, bi üstteki imkanı da sunuyoruz)

Üstüne siz kalktınız, size iyi niyetle verilen o yetkiyi, tüm yazılarınızı silmek için kullandınız. (hatta silmekle de kalmadınız, yerine başka anlamsız şeyler yazdınız )

Üstüne üstük, bir de olayı çok alakasız bir şekilde dînî/İslamî bitakım söylemlere getirdiniz. Keşke bu yaptığınızın asıl İslamın imajına zarar verdiğini bilseniz.
Hatta bana bunlar çok provokasyon kokan hareketler gibime geliyor.

Yazılarınız içinde, yukarda belirttiğim şekilde, tek tük yazı varsa silinmesi gereken, bana yazın, onları temizlerim (silinme gerekçesi haklı ise). Onun haricinde toplu silme yapmam.
Ayrıca, hadi buradan toplu sildik diyelim, diğer internet arşivlerinden nasıl sileceksiniz ?
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Hatake , jennasunny31 , Alex. , Ciri
#3
bu arkadas eskiden de gereksiz beyanlarda bulunuyodu. son zamanlarda islamci kafada dolanmaya baslayinca baya gulmustum... akil sagligi yerinde degildir muhtemelen, yonetim ekibinin yorulmamasi gereken konular
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping