Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garanti bankası 100 tl hediye kampanyası Mutlaka Oku
Arkadaşlar uzun bir aradan sonra konu açmaya devam ediyorum.Geçen günlerde internette gezerken garanti bankasının arkadaşını davet et kazan kampanyasına rastlamış bulunmaktayım.(isteyenler garanti resmi sitesinden kontrol edebilir)Garanti müşteri olmayan yakınlarınızı aşağıda vereceğim şekilde yapmanız halinde hem siz hemde yakınınız 100 tl kazanmış olacaktır.

İlk başta garanti bbva üyeliğimiz yok ise ;

Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” butonuna tıklayıp görüntülü görüşme ile hesap açıyoruz.

Hesap açtıktan sonra profil ve ayarlar kısmına girip promosyon kodu giriş kısmına tıklıyoruz.
s75ktls.jpg

543EA6AB kodu giriyoruz.Bu kod olmadan referans işlemi olmuyor bilginiz olsun.(1 nolu bölge)bu kodu girmeniz halinde sizde otomatik olarak 100 tl kazanıyorsunuz.

eu91vh5.jpeg

Peki siz nasıl paylaşıcaksınız?(2 nolu bölge)
see8i3u.jpeg

Mobil bankacılığa giriş yapıp profil ve ayarlardan arkadaşını davet et adımlarını izleyerek ordan kod alıp paylaşabilirsiniz.

Unutmayınız ki 500 tl ile sınırlıdır.Yani en fazla 5 kişiyi üye yaparsanız kazanabilirsiniz.6.kişiden ekstra bir ödül almıyorsunuz.

Herhangi bir sorunuz olursa lütfen garanti bbva ile iletişime geçiniz bu kampanyayı sadece ben burada haberiniz olsun diye duyuruyorum herhangi bir sorumluluğum yoktur.

Benim kodu kullananlar buraya kullandım yazabilirse teşekkürlerimi iletiyorum.

Dip not: kazanılan ödüller ortalama 2 hafta içinde geliyor bilginize.
Saygılar.

-------------------------------------------------------------

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kampanya doğrudur arkadaşlar.

Bknz; https://www.garantibbva.com.tr/tr/kampanya/2022/Nisan/yakinini-davet-et-kampanyasi.page#:~:text=Kampanya%20kapsam%C4%B1nda%2C%20Garanti%20BBVA'l%C4%B1,100'er%20TL%20%C3%B6d%C3%BCl%20y%C3%BCklenecektir.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: ROKS
Güncelleme: kod sınırlı sayıdadır kullananlar yazabilir ise güncellenip yeni kod gelecektir.

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Lütfen kazanım koşulunu sağladığınızdan veya promosyon kodunu doğru girdiğinizden emin olunuz diyor ustam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: ROKS
(09-04-2022 Saat: 23:54)DarkTM Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Lütfen kazanım koşulunu sağladığınızdan veya promosyon kodunu doğru girdiğinizden emin olunuz diyor ustam
Hocam ozaman 5 kişi sınırını aşmış olabilir kullananlar yazarsa ben ona göre bilgi sahibi olurdum ben en kısa zamanda yeni kod paylaşacağım. İlginiz için teşekkür ederim.

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2022 Saat: 23:54)DarkTM Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Lütfen kazanım koşulunu sağladığınızdan veya promosyon kodunu doğru girdiğinizden emin olunuz diyor ustam
kodu doğru girdiğinize eminsiniz değil mi? hocam :)

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kod kullanımında hata alan var ise yeni kodu deneyebilir ilginiz için teşekkürler.Lütfen kullanan kişiler buraya yazabilirse tekrardan güncelleyeceğim.

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncelleme:Kampanya banka tarafından sonlandırılmıştır.
Şimdiye kadar üyesi olan kişiler promosyon kodunu kullanarak 2 hafta içinde banka tarafından 100 tllerini alabilirler.(5 kisiyle sınırlıdır)

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform