Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aynı makaleyi bir den fazla konuda kullanma?
bir konuda fikir danışmak istiyorum arkadaşlar 100 kelime bir özgün makale yazıp bunu sitemde paylaşacağım tüm yazılarda kullanmak istiyorum arama motorları kopya olarak mı algılar?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sormak mantıksız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Spinleyerek kullanabilirsin. Daha önce bir websitesinde paylaşılmış makaleleri spinleyerek paylaştığım blog adsense'den onay almıştı mesela.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-01-2022 Saat: 01:51)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Spinleyerek kullanabilirsin. Daha önce bir websitesinde paylaşılmış makaleleri spinleyerek paylaştığım blog adsense'den onay almıştı mesela.

Bir noktadan sonra o da düşüyor spama.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sektörüm oyun modları olduğu için araba paylaşımı yapıyorum her konu için en az 100 kelime bir şey yazamam ki fikir verin direk resim ve link şeklinde paylaşım yapmak istemiyorum ne yapabilirim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-01-2022 Saat: 15:43)Wenchernz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-01-2022 Saat: 01:51)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Spinleyerek kullanabilirsin. Daha önce bir websitesinde paylaşılmış makaleleri spinleyerek paylaştığım blog adsense'den onay almıştı mesela.

Bir noktadan sonra o da düşüyor spama.
Aynı makaleyi farklı kişiler spinlerse veya spinlediğin makale daha önceden spinlenip paylaşılmışsa da sıkıntı olacaktır, evet.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Wenchernz

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping