Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahh O Eski Günler
#1
2011 2012'de Bu Forum Sitelerine Merak Sarmışım Ve Ücretsiz Olarak Burayı Bulmuştum. Tabi O Zamanlar 7. 8. Sınıfa Gidiyorum Photoshop Arkadaşımın Öğrettiği Kadar Biliyorum Yapıyorum Birşeyler Buradan da Destek Geliyor Kendi Çapımca Eğleniyorum Bana İyi Bir Merak Fikir Olmuşki Lisede Bilişim Bölümü Okudum. Burada Görünce Aklıma Geldi En Son Konum 2015 Senesinde 11. Sınıfda İken TürkEdebiyat Hocama Yaptıgım Kitap Ayracı İçin Fikir Destek Konusu Açmışım İlk Çalışmamıda Reel Hayatta Faaliyete Geçirmişim Tabi Yani lk Kalfalığa Adımımı 2014 2015 Senesinde Lisede Bilişim Bölümünde Web Site Kodlamasında Atmışım Halada Devam Ettiriyorum Bu İşe Şuanda Web Yazılımcıda Çalışıyorum Buranın Hala Bu Şekil Durmasına Ve 9 Sene Sonra Karşıma Çıkmasına Şaşırdım Ve Yaptıgım Çalışmaları Yazıları Görünce Anılarım Canlandı Hüzümlendim. Hayallerimin Peşinden Gittigimi Meraklarımın Üzerine Yogunlaştıgımı Fark Ettim. Bu Forumları Siteleri Yaratanlara Çok Teşekkür Ederim Güzel Bi Düşünce Ve Güzel Bi Çalışma Olmuşki Bazıların Hayatına Yön Vermesine Vesile Olmuşlar Bu Konuda Burada Anı Olarak Kalsın Herkesin Geçmişi İyisiyle Kötüsüyle Önüne Çıkıyor Ve Hüzünlendiriyor İnsan Büyüdügünü Yaşlandıgını Hissediyor :) 

Ne Zamanlarmış Bee...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: TaaRRuz , admin , leojely , Rankings , EmSaLSiZ , kaRanLık-61 , Escobar , atiktr
#2
Hoş bir sadâ bırakabildik ise, ne mutlu bize. Amacımız da buydu, gençlerin faydalı birşeyler yapması. eski imzamda vardı, hatırlayanlar bilir.
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Alenqroo , Escobar
#3
Böyle konular,mesajlar görebilmek gerçekten çok güzel.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Alenqroo
#4
İyisiyle, kötüsüyle. Destek forumunu tanımamdan önceki 10tl.net deneyimlerimi de sayacak olursam koskoca 9-10 yıllık bir deneyimdi benim için.
6. sınıfta, sınıftaki tüm diğer çocuklar internet cafelerde oyunlar oynarken ya da sokakta top koştururken sıra arkadaşımla birlikte 10tl.net aracılığıyla ilk websitemi oluşturup bu işlere adımımı atmıştım. Bugün yurtiçindeki ve yurtdışındaki şirketlerle çalışabiliyorsam veya kişisel projelerimde başarı sağlayabiliyorsam, sevdiğim işi yapabiliyorsam, para kazanabiliyorsam bunun en büyük sebebi 10tl.net'tir. Bu konu vesilesiyle bu süreçte başta admin bey olmak üzere bugüne kadar bana bir şeyler katmış olan tüm forum üyelerine teşekkür etmek istiyorum. Günümüzde eski aktifliğinin 10'da 1'ine erişemiyor olsa bile ara ara gelip ziyaret etmeyi bırakmayacağım sanırım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Rankings , Alenqroo
#5
tüm kelimelerin baş harflerini büyük yazmak da o zamanlarda kaldı sanki ya bunu şimdiye taşımayalım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#6
(26-12-2021 Saat: 03:38)Nihility Nickli Kullanıcıdan Alıntı: tüm kelimelerin baş harflerini büyük yazmak da o zamanlarda kaldı sanki ya bunu şimdiye taşımayalım.

Bu Olay Benim Bir Nevi Kötü Alışkanlığım Defterde de Bilgisayarda da Telefonda da Her Kelimenin Baş Harfi Büyük Yazıyorum Nedenini Bir Türlü Anlayamadım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#7
deftere taşıman çok kötü olmuş bırak acil
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#8
Aaahhh nerede o eski günler demek isterdim ama maalesef :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiReklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping