Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Askerlik ile ilgili bir sorum var
Merhabalar İlk öncelikle hayırlı cumalar. 

Ben şimdi Epilepsi,Lenfoma kanseriyim ve bu durumdan dolayı askere gidemedim 23 yaşımdayım. Tedaviler hala devam etmekte ama cagırıldık yoklama kaçagı olarak aranmaktasınız. Takibiniz yapılmakta diye bir mesajlar geldi e devlet'e bende gittim benden heyet raporu getirmemi istediler gittim randevumu aldım heyet için girdim heyete ve heyet raporumda barışta ve seferde askerlige elverişli degildir diye karar cıkartı bunu askerlik şubeme teslim etmemi istedi. Teslim ettim ve bir kaç yere bu belgeleri teslim aldım isim soy isim ve imza atıldı ve yazıldı ve bana dedi bu rapor mu artık bilemiyorum evine mi gitsin askerlik şubene mi gönderilsin dedi ben evime gelsin dedim. Adresi teyit ettik dogru. ve bana dedigi şey askerlik şu tarihe kadar askerlik ile ilişigi yoktur diye durum belgesi cıkartılmış e devlet'de ama 3 aya mı bilemiyorum ankaradan bir cevap gelecek mi bir şey dedi bilen arkadaşlar varsa bir yardımcı olursa çok sevinirim. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle geçmiş olsun. O tarihe kadar belgelerin askerlik şubesinde işlem görülüp, genelkurmay veya milli savunmaya bilgi gönderilip, sistemsel düzenlemeler yapılıp seni de yoklamadan düşerler. Ki o tarihi geçse de bir şey değişmez, raporun var sonuçta.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-11-2021 Saat: 21:07)Ciri Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle geçmiş olsun. O tarihe kadar belgelerin askerlik şubesinde işlem görülüp, genelkurmay veya milli savunmaya bilgi gönderilip, sistemsel düzenlemeler yapılıp seni de yoklamadan düşerler. Ki o tarihi geçse de bir şey değişmez, raporun var sonuçta.
Anladım hocam çok teşekkürler bilgi için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping