Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sistem tavsiye
Merhaba dostlar, Allah izin verirse yakında apu sistem toplayacağım. Sistemden beklentim, genelde düşük seviyeli oyunları tam performanslı oynatması (valorant,cs) arada gta5 falan, video edit ve masaüstü programlama (vs,Java) için kullanacağım.

İşlemci deRyzen 5 3400G ve  Ryzen 3 4300GE modelleri arasında kaldım.Hangisini önerirsiniz?

Addlink'in 256GB S68 M2'si nasıl bir ssd'dir?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Addlink ilk defa duyuyorum, bu gibi büyük ihtimal çin malı markalardan kaçının. 4300GE ile oyun testleri neredeyse aynı fakat 3400G çoklu çekirdekte falan 4300GE'yi eritiyor. 200 puan fark atıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Addlink'i bende ilk defa duyuyorum. Gereksiz piyasada adı olan bir ssd al.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler cevaplar için
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eğer aşırı hız takıntınız yoksa M.2'ye vereceğiniz paraya SATA bir Samsung SSD alabilirsiniz. Benzini Shell'den, SSD'yi Samsung'dan.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İşlemci olarak 3400G iyidir veya istersen yeni işlemcileri bekle 2022 gibi çıkacakmış sanırım yeni APUlar
RAM olarak kesinlikle en az 3000 MHz CL15-16 dual-channel al tam performans için

SSD ise çok büyük dosyalar kopyalamıyorsanveya aşırı hız gerektiren işler yapmıyorsan (render gibi) SATA SSD yeterli bence - kesinlikle Crucial veya Samsung bak
Kingston'da olabilir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Artı olarak:
4000 serisi APUlar (bildiğim kadarıyla) Türkiye'de sadece OEM özel olarak var (sondaki "E" OEM olduğunu belirtiyor)

3000 serisi APUlar ile çok fark yok hatta hiç yok denebilecek kadar az
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping