Film ve Dizi Öneri Topluluğu
 
freelancer
   

Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"02141" Illustration
#1
https://i.resmim.net/i/b-4.png

yorumlarınızı bekliyorum, düşündüklerinizi yazabilirsiniz.
@Time Traveler @#Hill
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Arch
#2
Bir şeyler olacakmış da yarım kalmış izlenimi uyandı. Ağaçtan asılan adam bir miktar üzdü.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: berartdmr
#3
Eline sağlık Berat, bu çalışmaya baktığımda şöyle bir düşünceye kapıldım; Orda bir kişi var ve bu kişinin aslında ya geçmişinde rütbeli bir kişi olduğunu ya da rütbeli kişilerin gelip kişinin bir kötülüğe uğradığı izlenimini verdi bende. Kişinin sakalı ve burun kısımlarında şaşırmış bir hayvan ve pati olduğunu farkettim bir de sağdaki kısımda sanki kaçışan hayvanlar var gibi geldi. Başta da bahsettiğim gibi bu o kişinin geçmişindeki pişmanlıklarını dile getiren bir çizim olabilir bence. Soldaki ağaç kısmından bir şeylerin işgal edildiğini ve bir pişmanlık yorumunu çıkarttım. Doğruluğu tartışılır tabi :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#4
(05-05-2021 Saat: 23:06)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık Berat, bu çalışmaya baktığımda şöyle bir düşünceye kapıldım; Orda bir kişi var ve bu kişinin aslında ya geçmişinde rütbeli bir kişi olduğunu ya da rütbeli kişilerin gelip kişinin bir kötülüğe uğradığı izlenimini verdi bende. Kişinin sakalı ve burun kısımlarında şaşırmış bir hayvan ve pati olduğunu farkettim bir de sağdaki kısımda sanki kaçışan hayvanlar var gibi geldi. Başta da bahsettiğim gibi bu o kişinin geçmişindeki pişmanlıklarını dile getiren bir çizim olabilir bence. Soldaki ağaç kısmından bir şeylerin işgal edildiğini ve bir pişmanlık yorumunu çıkarttım. Doğruluğu tartışılır tabi :)
Teşekkür ederim, yorumlar kişiden kişiye değişir, bu işte mutlak doğru diye bir şey yok sonuçta :) Bakış açınızı ve düşüncenizi öğrenmek için bu tür yorumlamalar güzel oluyor.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi***