Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Current_surprise hatası yardım talebi.
Selamlar sn arkadaşlar, ilk mesajda link atılmıyormuş 2. mesajda konuyu anlatıp resim işleyeceğim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sayın arkadaşlar ben forum kullanmasınıda internet kullanmasınıde pek bilmeyen birisiyim. Normaldede default tema kullanıyorum yeni tema yüklemesinide bilmem inanın.

Forumumda current surprise isimli bir dosya indirme sorunu var bunu net anlatabilmek için deneme forumu kurdum 

Sizlerin forumundada bendeki sorun varmı varsa nasıl giderdiniz konusunda yardımcı olabilirmisiniz. 

0opzU16.png

Ben prostats aktif edince bu sorun çıkıyor anladığımca. 

Bir dolu dosya iniyor. 

OMCQczW.png

Sağolsun Admin bey hocam dün destek teması yükledi ama ben onada prostats kurunca default temaya dönüyor ve indirmeler başlıyor. Burayada konu hakkında bilgi sunmak aynı sorunu yaşayabilecek olanlarında bilgi sahibi olabilmesi  açısıyla konu açtım umarım doğru yere açmışımdır. 

Herkese Hayırlı Ramazanlar .

@admin @kaRanLık-61
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu sorun sanırım Prostats'in artık sorunlu bir eklenti olmasından kaynaklanıyor, yani artık en günceli değil, farklı tarayıcılarla farklı sorunlar çıkartabiliyor. Hatta bazı sunucularda çalışmıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorun temalardan değil, prostats eklentisinden kaynaklanıyor.
https://docs.google.com/uc?export=view&id=0B1io8D4cQytcV0dPSTBYTTFNN00
Şu adresten dosyayı çekiyor.

ÇÖZÜM

Forum ayarları > ProStats ayarları > En altta "suprise" kısmını kapatın.

Etiket atalımda ihtiyacı olanlar gelsin... current_suprise.svg, MyBB current_suprise auto download, force download
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-04-2021 Saat: 14:21)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu sorun sanırım Prostats'in artık sorunlu bir eklenti olmasından kaynaklanıyor, yani artık en günceli değil, farklı tarayıcılarla farklı sorunlar çıkartabiliyor. Hatta bazı sunucularda çalışmıyor.

Teşekkür ederim arkadaşım doğru diyorsunuz. Ama bu forumdada prostats yokmu burda dosya inmiyor. Prostats şu bölüm olmuyormu. 

m-Ms-W0-G-Qna-Clmmjn-Il-Te-Q.png

Ben bu temaya kurduğum zaman prostats temam default a dönüyor ve dosya indirmeler başlıyor. 

Forumda default tema kullana arkadaşlar varsa forum linklerini vermiş olsalar birde oraya baksam keşke aynımıdır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-04-2021 Saat: 16:13)Arch Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sorun temalardan değil, prostats eklentisinden kaynaklanıyor.
https://docs.google.com/uc?export=view&id=0B1io8D4cQytcV0dPSTBYTTFNN00
Şu adresten dosyayı çekiyor.

ÇÖZÜM

Forum ayarları > ProStats ayarları > En altta "suprise" kısmını kapatın.

Etiket atalımda ihtiyacı olanlar gelsin... current_suprise.svg, MyBB current_suprise auto download, force download

Hocam sizede çok teşekkür ederim denedim resme göre doğru yapmışmıyım acaba çünkü olmadı aynı hata devam ediyor. 

8-Q-a-VLy-EQcy-Vg-IG92-9y-TQ.png

Hayır dedim kaydettim ama devam ediyor sayın hocam.

Hocam ayrıca prostatsı üste çıkartmam içinde bir tarif verebilirmsiniz altta gözüküyor benim forumda.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhaba bende bir sorun görünmüyor, site adresinizi yazabilirseniz inceleyebilirim. İşlemi doğru yapmışsınız.

*En alttaki 3 ayarı "hayır" yapınız.

*Üste çıkarmak içinse temalar ve şablonlar > şablonlar > temanızın şablonu > index

Bu koddan hemen sonra----> {$header}

Şu kodu yapıştırın----> {$ps_header_index}

Daha önce "{$ps_header_index}" kodu yazıyorsa silin onu...
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-04-2021 Saat: 16:55)Arch Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba bende bir sorun görünmüyor, site adresinizi yazabilirseniz inceleyebilirim. İşlemi doğru yapmışsınız.

*En alttaki 3 ayarı "hayır" yapınız.

*Üste çıkarmak içinse temalar ve şablonlar > şablonlar > temanızın şablonu > index

Bu koddan hemen sonra---->    {$header}

Şu kodu yapıştırın---->    {$ps_header_index}

Daha önce "{$ps_header_index}" kodu yazıyorsa silin onu...

Tabi olur hocam sayın hocam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Arch hocam son 3 butondan birisi evetti onuda hayır yapınca sanırım düzeldi diğer sorunum için size pm yaptım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-04-2021 Saat: 17:30)destek lazım2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Arch hocam son 3 butondan birisi evetti onuda hayır yapınca sanırım düzeldi diğer sorunum için size pm yaptım :)
PM cevaplandı, admin yetkisi bekleniyor.
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: destek lazım2
Hocam cahilm fedim ya admin yazınca admin pldu sandım hiç aklıma yetki vermek gelmedi halkbuki teklif eden benim kusura bakma lütfen . Okeydir yetki ayrıca öm attım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ProStats'ın bir easter egg'i. Ben de ilk başta korkmuştum :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform