Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Web Sitem
radarkafa.com

Teknoloji bloğu açtım . Desteklerinizi ve değerli yorumlarınızı beklerim. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Makaleleri özgün olarak mı yazıyorsun? Tema aşırı kötü başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Graphic™
(04-04-2021 Saat: 23:18)#Hill Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Makaleleri özgün olarak mı yazıyorsun? Tema aşırı kötü başarılar.

Evet hocam özgün makaleler kendim yazıyorum. Tema öneriniz var mı acaba?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı uğurlu olması ve güzel yerlere gelmen dileğiyle. Tema önerim yok fakat bende değişmesi gerektiği kanaatindeyim (naçizane öneri)
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temayı en hızlı şekilde değişmelisiniz, herhangi bir tema daha iyi sonuç verecektir. Başarılar...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Wordpress değil de Ghost kullanabilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
eğer ücretsiz istiyorsanız colormag temasını güzel editlerseniz eğer güzel bi görünüş elde edebilirsiniz ücretli olarak ise seo uyumlu aşırı hızlı olan schema temasını öneririm ama safir temalarına bakmanı da tavsiye ederim kullanıcıya çok güzel gözüken temaları var birde wordpress in standart admin paneline giriş sayfasını değiştirmeni tavsiye ederim güvenlik açısından iThemes Security eklentisini kullanarak değiştirebilirsin ek olarak kategorilerini düzenlemelisin daha açıklayıcı olmalı birde yazılarını gerekli kategorilere eklemelisin eğer yazdıklarımda yanlış yada eksik varsa kusura bakmayın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping