Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akıla gelen ilk eski üyeler..
Falcon.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yurisa, ripbyrustavi, neon blazer, 

eleqantss ve kemik344 (bana ulaşın)

son olarak ruh hastası DerinDarbe :)
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: #Hill
(02-03-2021 Saat: 23:16)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-03-2021 Saat: 14:59)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: #captain , emsalsiz , karanlık admin , taarruz admin , carleone(yanlış yazmış olabilirim unuttum)

(02-03-2021 Saat: 15:27)#JustWatch Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-03-2021 Saat: 14:59)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: #captain , emsalsiz , karanlık admin

E ben buradayım zaten :) Emsalsiz..

Emsalsiz'in ayrı bi havası vardı, BizeHerYer61 sarmıyor :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: QuitterTR
(02-03-2021 Saat: 14:59)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: #captain , emsalsiz , karanlık admin , taarruz admin , carleone(yanlış yazmış olabilirim unuttum)

Corleone olacak buralardayız zaten :D

(02-03-2021 Saat: 22:04)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: tolga(Ares) en çok tartıştığım yetkiliydi ve üyeydi her zaman seviye ölçüsünde tabi arkadaştık hatta o zamanlar, wt kaan, jade, edward, jungi, online ve rayray93 benim temaları multi renklisini yapmışlardı.aloneboss hatta ben admin oldum zaman admin olması için öneride bulunmuştum ben yapılmıştım hafifte o sebepten takmıştı galiba :) Tabi arkaplandaki özel mesajları bilmiyordu.Buralardaysa okuyup haberi olsun :) Şuanlık aklıma gelenler bunlar aslında çok kişi var. Konuya cevap verenler dahil etmiyorum.
Edward eski nicki şimdi bilmiyorum onun iyi bir yönetici olacağını keşfeden iyi bir görev ilk bendim.Ondan küçük bahsedeyim.
Abdullah(Taarruz) bahsetmiyorum hemşerim kendisi. Onunla ilgili çok bir şeye gerek yok.
Bu arada buraya üye olanların arasında, Ares ilk 150 üye içinde olması gerekir.Benden önce üye olmuştu.

Tolga abi aklımda çıkmış. Keşke bir aralar uğrasa.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: QuitterTR , kaRanLık-61
Dream41 vardı bir de, şahsi olarak bir samimiyetim olmasa da kısa bir dönemliğine aynı projede bulunduk.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-03-2021 Saat: 14:13)#JustWatch Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-03-2021 Saat: 23:16)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

(02-03-2021 Saat: 15:27)#JustWatch Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-03-2021 Saat: 14:59)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: #captain , emsalsiz , karanlık admin

E ben buradayım zaten :) Emsalsiz..

Emsalsiz'in ayrı bi havası vardı, BizeHerYer61 sarmıyor :D
Dönelim eskiye o zaman. :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: #JustWatch
(03-03-2021 Saat: 15:59)#Hill Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-03-2021 Saat: 22:04)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: tolga(Ares) en çok tartıştığım yetkiliydi ve üyeydi her zaman seviye ölçüsünde tabi arkadaştık hatta o zamanlar, wt kaan, jade, edward, jungi, online ve rayray93 benim temaları multi renklisini yapmışlardı.aloneboss hatta ben admin oldum zaman admin olması için öneride bulunmuştum ben yapılmıştım hafifte o sebepten takmıştı galiba :) Tabi arkaplandaki özel mesajları bilmiyordu.Buralardaysa okuyup haberi olsun :) Şuanlık aklıma gelenler bunlar aslında çok kişi var. Konuya cevap verenler dahil etmiyorum.
Edward eski nicki şimdi bilmiyorum onun iyi bir yönetici olacağını keşfeden iyi bir görev ilk bendim.Ondan küçük bahsedeyim.
Abdullah(Taarruz) bahsetmiyorum hemşerim kendisi. Onunla ilgili çok bir şeye gerek yok.
Bu arada buraya üye olanların arasında, Ares ilk 150 üye içinde olması gerekir.Benden önce üye olmuştu.

Tolga abi aklımda çıkmış. Keşke bir aralar uğrasa.

Ares ile rayray93 ben de yazmayı unutmuşum görürlerse mesajlarını bekliyorum :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: #Ares#
feneRly, Rybak, Teknolojik, Requiem, OnuR nerede merak ediyorum. Hayatlarının dönüm noktalarında ayrılmak zorunda kaldılar. Ölüm-kalım maçı oldu biraz. Ben genelde ölüm kalım maçlarına çıktığımda ölüyorum, umarım onlarda böyle olmamıştır.

Anayasanın 25. maddesi yüzünden göremediğim odalardan birinde bütün yetkililerin yaş-ad-soyad şeklinde bilgilerinin olduğu bir konu vardı o konu olsa muhtemelen bulurdum bazı kişileri.

Murat ile geçenlerde görüştüm. Yoğunmuş, kendi yoğunluğumu da dindirdikten sonra arayı kapatmak isterim.

Forum dışında konuşmadığımız insanlardan bana ulaşmak isteyen varsa ulaşmayın. Çok sıkışıp kaldınız buraya
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-03-2021 Saat: 03:07)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: feneRly, Rybak, Teknolojik, Requiem, OnuR nerede merak ediyorum. Hayatlarının dönüm noktalarında ayrılmak zorunda kaldılar. Ölüm-kalım maçı oldu biraz. Ben genelde ölüm kalım maçlarına çıktığımda ölüyorum, umarım onlarda böyle olmamıştır.

Anayasanın 25. maddesi yüzünden göremediğim odalardan birinde bütün yetkililerin yaş-ad-soyad şeklinde bilgilerinin olduğu bir konu vardı o konu olsa muhtemelen bulurdum bazı kişileri.

Murat ile geçenlerde görüştüm. Yoğunmuş, kendi yoğunluğumu da dindirdikten sonra arayı kapatmak isterim.

Forum dışında konuşmadığımız insanlardan bana ulaşmak isteyen varsa ulaşmayın. Çok sıkışıp kaldınız buraya

Formun hala yerinde Ömer :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: rayray93
(05-03-2021 Saat: 03:07)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Anayasanın 25. maddesi yüzünden göremediğim odalardan birinde bütün yetkililerin yaş-ad-soyad şeklinde bilgilerinin olduğu bir konu vardı o konu olsa muhtemelen bulurdum bazı kişileri.
Gerçekten böyle bir olay var mı ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-03-2021 Saat: 01:11)#JustWatch Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-03-2021 Saat: 03:07)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Anayasanın 25. maddesi yüzünden göremediğim odalardan birinde bütün yetkililerin yaş-ad-soyad şeklinde bilgilerinin olduğu bir konu vardı o konu olsa muhtemelen bulurdum bazı kişileri.
Gerçekten böyle bir olay var mı ?

Benimde bir bilgim yok. Öyle bir konu göremedim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Edward eski nicki şimdi bilmiyorum onun iyi bir yönetici olacağını keşfeden iyi bir görev  veren ilk bendim. Ondan küçük bahsedeyim.

Ne yıllardı be ağlıyorum şu anda :'(
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: kaRanLık-61
@Adil S. Ve Metehan Durmuş :)
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: kaRanLık-61 , EmSaLSiZ , Hatake
Madem konu açıldı biraz en eskileride ekleyelim.
Rio Mortensen 10tl.net forumlar arasındaki ilk şu hary potter sitesi yapan içinde okul gibi yapan.
Namikaze iyi bir grafiker fazla muhabetim yoktu.
W7Selim onla muhabettimiz vardı ama o kadar samimi değildik burası için baya emek verenlerden.
Cagla fazla sohbetim olmadı onada baya yardım dokunmuştu.
dreamer meşhur arpasuyu onundu sanırım telif herhalde en çok ondan yemiştir 10tl.net :D
HonoraryMore hoşuma giden bir projesi vardı arama motoru yapmıştı sanırım şuan hatırlayamadım.
Sivaa iyi bir grafikerdi.
Tunis iyi bir yöneticiydi.
DieseL vardı şuan nickini değiştirdi hack işleriyle uğraşıyordu sanırım.
Catastrophe güzel arayüzler çiziyordu.
Helper vardı yardımsever biriydi.Kullanıcı adına yakışır şekilde.
Burak Acil buradaki sınırlı sayıda kendine bilen mantıklı insanlardan.
Kamil55 sporla ilgileniyordum sanırım.
Novruz iyi bir tasarımcı ve kodlayıcı hatta azerice biliyordu sanırım.
Program Cenneti eskilerden bana baya yardım etmişti ilk sitemi yaparken.Nicki değişmiş olabilir garip özel mesajlaşmamız olmuştu konuşması 80 yıllardan kalma gibiydi, yaşını sormuştum :D
NameLessWarrior , ROKS, Requiem, Mete ,LastWorld, Einsteini ASi ,Kyoya, Hatake ,eleqantss, Yurisa, Furkomm, Neon Blazer, OwlShield, Secilmis42, AngelOfDeath, ertac97, Majezık, SmeaqoL aklıma gelenler özel mesajlaşmada bulduğum konuda görmediklerim yada az gördüklerim.
Edit: Machxx bir admin var onun kural mesajlarını çok düzenledim ama kendisi hiç tanışamadık. Tanışmak isterdim bizden önce baya emek vermişti.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: EmSaLSiZ , Wenchernz , #Pirate
(29-07-2021 Saat: 21:43)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Madem konu açıldı biraz en eskileride ekleyelim.
Rio Mortensen 10tl.net forumlar arasındaki ilk şu hary potter sitesi yapan içinde okul gibi yapan.
W7Selim onla muhabettimiz vardı ama o kadar samimi değildik burası için baya emek verenlerden.
dreamer meşhur arpasuyu onundu sanırım telif herhalde en çok ondan yemiştir 10tl.net :D
HonoraryMore hoşuma giden bir projesi vardı arama motoru yapmıştı sanırım şuan hatırlayamadım.
Program Cenneti eskilerden bana baya yardım etmişti ilk sitemi yaparken.Nicki değişmiş olabilir garip özel mesajlaşmamız olmuştu konuşması 80 yıllardan kalma gibiydi, yaşını sormuştum :D
NameLessWarrior , ROKS, Requiem, Mete ,LastWorld, Einsteini ASi ,Kyoya, Hatake ,eleqantss, Yurisa, Furkomm, Neon Blazer, OwlShield, Secilmis42, AngelOfDeath, ertac97, Majezık, SmeaqoL aklıma gelenler özel mesajlaşmada bulduğum konuda görmediklerim yada az gördüklerim.
Machine bir admin var onun kural mesajlarını çok düzenledim ama kendisi hiç tanışamadık. Tanışmak isterdim bizden önce baya emek vermişti.

Hocam ne güzel özetlemişsiniz herkesi.. Birde machine diye bir admin'mi vardı eskiden ? @admin
Ara
Cevapla PGM
(29-07-2021 Saat: 21:43)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Madem konu açıldı biraz en eskileride ekleyelim.
Machine bir admin var onun kural mesajlarını çok düzenledim ama kendisi hiç tanışamadık. Tanışmak isterdim bizden önce baya emek vermişti.

Ares(Tolga abi) listenin başı ve sonundadır :D Sadece benim için, Ayrıca Mustafa abide. İkisinden de öğrendiklerim fazla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: kaRanLık-61 , #Ares#
(29-07-2021 Saat: 22:37)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam ne güzel özetlemişsiniz herkesi.. Birde machine diye bir admin'mi vardı eskiden ? @admin

Öyle bir admin hiç hatırlamıyorum. admin olan sayısı zaten çok az, benim haricimde 2-3 tane diye hatırlıyorum.
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@karanlık-61 hocam siz hatırlıyorsunuz sanırım admin tarafından hatırlanmayan admini :D
Ara
Cevapla PGM
(30-07-2021 Saat: 21:53)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @karanlık-61 hocam siz hatırlıyorsunuz sanırım admin tarafından hatırlanmayan admini :D

Bende hatırlıyorum öyle birisi vardı evet, 2011 - 2012 senesinde buralardaydı. Onu bunu geçelimde Mustafa hoca arşiv çıktı, 10tl e-devlet sistemi, yakında nüfus kayıtlarınızı çıkarırsa şaşmayın ^^
Ara
Cevapla PGM
Eskiler eskiden güzeldi
Ara
Cevapla PGM

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform