Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akıla gelen ilk eski üyeler..
Kategorileri dolaşırken böyle bir kategoriye denk geldim. Şöyle bir soru yöneltmek istiyorum. Şuanda destek sitesinde eski yetkililerden veya üyelerden kimi görmek isterdiniz veya eski üye deyince aklınıza gelen ilk eski üye kim ?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kaily, Ripbyrustavi, Time Traveler.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Edward
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende yorumumu belirteyim o zaman. Bir zamanlar sitesinde önemli rol oynadığım bağımlısı olduğum wolfteamcilar.10tl.net ' in sahibi @Adil S.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@jungi vardı sanırım bir aralar fenerlyy de olabilir. Onlar aklıma geldi şu an.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-03-2021 Saat: 14:23)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @jungi vardı sanırım bir aralar fenerlyy de olabilir. Onlar aklıma geldi şu an.
2020'nin sonunda giriş yapmış. Hala bir umut var sanki :P
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@L34DRi & OnLiNe :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: L34DRi , Alex.
(01-03-2021 Saat: 13:37)#Hill Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Edward
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
8 Sene olmuş bu foruma üye olalı vay be...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eski üye denince aklıma Captain ve Novruz geldi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
jungi vardı anime takip eden bir bayan yetkilimizdi.Kibar ve disiplinli birisiydi.
Bir de Adige Emperor vardı.

Ayrica buna ek eski populer sitelerden webboss vardı destek sitesinin hitiyle kapışan
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: L34DRi
Time Traveller
Karanlık-61
AsiPaTRoN
Cagla-Rybak
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: ASi , kaRanLık-61
wt.kaan, jade, fenerly, cagla, aloneboss, Adil S., XR's vardı hakikaten bir daha uğramadılar herhalde.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: #Hill
Bahsi geçen eski arkadaşlarımıza iletişim sağlayabilecek erişime sahip birisi var mı? Olursa gerçekten güzel olur aslında.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Dream41
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#captain , emsalsiz , karanlık admin , taarruz admin , carleone(yanlış yazmış olabilirim unuttum)
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler: kaRanLık-61 , #Hill
(02-03-2021 Saat: 14:59)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: #captain , emsalsiz , karanlık admin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: kaRanLık-61
tolga(Ares) en çok tartıştığım yetkiliydi ve üyeydi her zaman seviye ölçüsünde tabi arkadaştık hatta o zamanlar, wt kaan, jade, edward, jungi, online ve rayray93 benim temaları multi renklisini yapmışlardı.aloneboss hatta ben admin oldum zaman admin olması için öneride bulunmuştum ben yapılmıştım hafifte o sebepten takmıştı galiba :) Tabi arkaplandaki özel mesajları bilmiyordu.Buralardaysa okuyup haberi olsun :) Şuanlık aklıma gelenler bunlar aslında çok kişi var. Konuya cevap verenler dahil etmiyorum.
Edward eski nicki şimdi bilmiyorum onun iyi bir yönetici olacağını keşfeden iyi bir görev veren ilk bendim. Ondan küçük bahsedeyim.
Abdullah(Taarruz) bahsetmiyorum hemşerim kendisi. Onunla ilgili çok bir şeye gerek yok.
Bu arada buraya üye olanların arasında, Ares ilk 150 üye içinde olması gerekir.Benden önce üye olmuştu.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: admin , QuitterTR , #Hill , #Ares# , Ciri
(02-03-2021 Saat: 14:59)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: #captain , emsalsiz , karanlık admin , taarruz admin , carleone(yanlış yazmış olabilirim unuttum)

(02-03-2021 Saat: 15:27)#JustWatch Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-03-2021 Saat: 14:59)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: #captain , emsalsiz , karanlık admin

E ben buradayım zaten :) Emsalsiz..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: #JustWatch , QuitterTR
AvanT2 nerelerde bu arada?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform