Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Site kurmak istiyorum ama
Merhabalar 500 TL bütçem var bunu website kurarak kazanca dökmek istiyorum
Haber Sitesi kursam sizce nasıl olur kazanç elde edebilirmiyim veya ne tür kurmam lazım ?
Haber sitesi olur derseniz haber paketi oluyormuş sanırım araştırdım pek bilgi bulamadım yardımcı olucak varsa sevinirim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Denemeyin, tecrübe edinirsiniz ancak bu maddi ve zaman israfı olur. Niş bir site açabilirsiniz.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: DarkTM
(10-02-2021 Saat: 23:54)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Denemeyin, tecrübe edinirsiniz ancak bu maddi ve zaman israfı olur. Niş bir site açabilirsiniz.

nasıl yani niş derken
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-02-2021 Saat: 23:59)DarkTM Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-02-2021 Saat: 23:54)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Denemeyin, tecrübe edinirsiniz ancak bu maddi ve zaman israfı olur. Niş bir site açabilirsiniz.

nasıl yani niş derken
Düşük rekabetli bir alan bulup onun hakkında blog açabilirsiniz.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
jenerik domain bulmaya çalış domain hangi alana uygunsa oradan yürü bence. teknoloji blogu açarsın ama çok rekabet var tutmayabilir
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
nasıl bir site açarsan aç, reklam bütçesi ayırmadan işe başlama.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: BizeHerYer61 , DarkTM
500 lirayı anca 1 senede kazanca dönüştürebilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Türkiye de reklam işleri artık değişti. Adsense gibi reklamlardan sürekli gelen para takip ediliyor. Vergi vermek zorundasınız. Vermezseniz takılırsanız daha büyük ceza alırsınız. Para transferleri takip ediliyor. O yüzden yapacağın iş biraz hızlı yükselmeli kazandığınız parayle vergi mükellefi olmalısınız.
Yoksa bin lira kazanç için 10 bin lira ceza alırsınız :)
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: DarkTM , BizeHerYer61
(11-02-2021 Saat: 15:55)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Türkiye de reklam işleri artık değişti. Adsense gibi reklamlardan sürekli gelen para takip ediliyor. Vergi vermek zorundasınız. Vermezseniz takılırsanız daha büyük ceza alırsınız. Para transferleri takip ediliyor. O yüzden yapacağın iş biraz hızlı yükselmeli kazandığınız parayle vergi mükellefi olmalısınız.

Valla bu konu gerçekten birazda olsa ürpertti beni :) bu konunun detayını nerden bulabilirim o işlere girceksem öğrenmem gerekiyor detayına kadar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-02-2021 Saat: 18:04)DarkTM Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-02-2021 Saat: 15:55)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Türkiye de reklam işleri artık değişti. Adsense gibi reklamlardan sürekli gelen para takip ediliyor. Vergi vermek zorundasınız. Vermezseniz takılırsanız daha büyük ceza alırsınız. Para transferleri takip ediliyor. O yüzden yapacağın iş biraz hızlı yükselmeli kazandığınız parayle vergi mükellefi olmalısınız.

Valla bu konu gerçekten birazda olsa ürpertti beni :) bu konunun detayını nerden bulabilirim o işlere girceksem öğrenmem gerekiyor detayına kadar

Bknz; https://medium.com/mali-m%C3%BC%C5%9Favir-evren-%C3%B6zmen/adsense-geliri-olanlar%C4%B1n-bilmesi-gereken-3-konu-b36cd056f0f3
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping