Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu güne kadar neler yaptınız ?
açıkcası ben çok yol kat ettim 2009 model bi grundig laptop ile başlayan maceramda şu an son sistem bir bilgisayar ve trump tower'daki ofisimde kendi işimi kurdum.

peki siz bu güne kadar ne yaptınız, kendinize neler kattınız ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Onun bunun bilgisayarında, internet kafelerde falan başlayan serüvenimde 6 yılda toplam 1200TL para kazandım :') Bunun hiç yoktan yarısı da hosting ve reklam giderleri falandır zaten :)))

Siteye reklam koymama politikamı hala sürdürüyorum. (1200TL'yi 6 yılın sadece 1 ayında kazandım sonra bir daha da para kazanmak için uğraşmadım. Hep hobi ve insanlara yardımcı olma isteği)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2014'te bu siteye kayıt oldum. Elimde henüz bilgisayar yoktu, marketimizdeki bilgisayarla başladım. Halamın kızının bir laptopu vardı, müsait oldukça onların evine gider o laptopla kod yazmayı öğrenmeye çalışırdım. Hatta şu linkteki (https://codepen.io/mehmeteq/pen/QjwGQK) kodlamayı da o laptop ile yapmıştım. 2015'te liseye başlayınca babam şu anki kullandığım laptopu bana verdi ama Deep Freeze adlı bir program yüzünden bilgisayara ne bir şey kurabilmiştim, ne de değişiklik yapabilmiştim. Kısacası kilit vurulmuş bir laptop vermişti. Şu an ise hala o bilgisayarı kullanıyorum ama ssd ve ram taktırdım, biraz daha güçlü oldu. Son 2 yıldır mobil programlamada kendimi geliştiriyorum. Google Play'de uygulama yayınladım. Şimdi ise yabancı dil geliştirme amaçlı bir projem var, onu geliştiriyorum. Pek bir yol kat etmiş sayılmam, bu kadar yılda bence daha çok şey yapılabilirdi fakat ben zamanımı değerlendiremedim pek.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2008'den 2016'ya kadar aynı bilgisayarla hack meck css php html klasik dilleri öğrendim. forum kurmalar onlarla uğraştım. 2017'den bu yana Node.js, vuejs falan ilgileniyorum son 1 yıldır da laravelle script yazıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2014'den beri aldığım lojistik eğitimi devam ediyor. Yüksek lisans için uğraşıyorum. Ayrıca Yaz'dan beride (6 ay oldu.) Çiçek Sepeti'nde Operasyon Ve Sevkiyat şefiyim. Ve ayrıca internet siteleri ile uğraşıyoruz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-01-2021 Saat: 10:34)#Hill Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 2014'den beri aldığım lojistik eğitimi devam ediyor. Yüksek lisans için uğraşıyorum. Ayrıca Yaz'dan beride (6 ay oldu.) Çiçek Sepeti'nde Operasyon Ve Sevkiyat şefiyim. Ve ayrıca internet siteleri ile uğraşıyoruz :)
hangi şehirde sevkiyat şefisin acaba ? belki bi kaç yardımın dokunabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İstanbul
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-01-2021 Saat: 12:53)#Hill Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İstanbul
belli bi semte bakıyormusun yoksa genel olarak mı istanbul ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öyle şubelerde gördüğün çiçekçilerden değiliz :) Ana depodayım borusan da. Türkiye geneli ürün çıkartıyoruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2013'ün son yıllarında buradan yaptığım çalışmalar ile 100'ün üzerinde müşteriye çalışmalarım oldu, tasarım konusunda bi hayli geliştim, sosyal medya yönetimi, fotoğraf çekimi konusunda da baya bir yol katettim. şuanda da kendi reklam ajansımı kurdum. tasarıma başlamamı sağlayan destek forumuna çok teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
haklı olanın yanında durdum. bir daha yapmam, karın doyurmuyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform